Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bejövős még ez a stílus? Vagy...

Bejövős még ez a stílus? Vagy már annyira kiment a "divatból"

Figyelt kérdés

De tényleg, létezik még ilyen ember?:D Nyilván a képek alapján igen, de én itt nem nagyon látok. Itt az országban...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. máj. 31. 23:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csomo kozepiskolas csaj igy oltozkodik
2022. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mondjuk a családtagjaink nem tudnánk melyikünk a fiú és melyikünk a lány, de ettől még nekem tetszik :) én is így öltözöm, csak fiúként
2022. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem igazan ertem a problemad, mit nem talalsz? Nincs bo pulcsi, melegitogatya, sapka sehol? Nyisd ki jobban a szemed, tele vannak az uzletek.

De egyebkent meg rendelni is lehet, pl sheinrol.

10:17

Nekem tárva-nyitva van a szemem:) Szerintem te nem látod a különbséget, ezek nem egyszerű melegítőgatyák, az összes ami boltba van répás, vagy passzos, mint az első képen a csajon, meg pl. az ötödik képen ami gatya van, én olyasmit még sehol nem láttam, de majd akkor arra a shein-re ránézek, köszi

2022. jún. 1. 21:10
 14/22 A kérdező kommentje:

10:27

Akkor ez a baj, hogy már nem suliba járok.. De itt van nem messze tőlünk egy suli és még így se látok ilyen stílusba senkit, akkor engem kerül ez az egész:D

2022. jún. 1. 21:12
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"mindenhova betolakodott a répa..."

vizuális típus vagyok, és ezen most röhögtem

2022. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

16:43

Akkor jó, akkor célba ért:D Direkt írtam úgy hogy kicsit röhögjünk is:)

2022. jún. 3. 19:54
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
neked legalább direkt... én írtam már penész helyett, hogy csupa pénisz a fürdőszoba, idióta autokorrekt :D
2022. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

:D:D

Egyik barátnőmnek mikor még pici volt a gyereke, mindig ölbe kellett vennem, aztán kommentáltam mit csinál barátnőm, egyszer főzés közben voltunk, akkoriban tanult beszélni, úgyhogy magyaráztam neki mindent hogy ez mi, az mi, ott volt a pulton a tepsi, azt is mutatom neki, mondom tepsi, aztán elkezdett tapsolni:D:D azt hitte hogy tapsit mondtam

Fúú, gyerekeknek is jó beszólásaik vannak

2022. jún. 3. 21:09
 19/22 anonim ***** válasza:
#18, ez nagyon aranyos. :D
2022. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
"még"? Szerintem most kezd felfutni ez a stílus, legalábbis itt, Bp-n... a passzos, cuppanós helyett pl. fast fashion boltokban sokkal több oversize, bő cuccot lehet kapni. Max. ez a hű, de rapper / deszkás vagyok jellegű stílus az, ami helyett inkább egy letisztultabb vonal fut (kb. mint az 5. link inkább).
2022. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!