Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy kezd kimeni a divatból az "olcsónő" stílus?

Figyelt kérdés

Szerintem manapság jóval kevesebb közönséges, olcsó, ri.bancos stílusú ruhát lehet látni az üzletekben, mint mondjuk pár évvel ezelőtt vagy a '90-es években. Ami még megvan, azt is inkább kínai áruházakban.

Kezdenek újra hódítani a kifinomult, klasszikus nőies vagy egyszerű ruhák.

Ezzel párhuzamosan a nők is jobban, ízlésesebben öltöznek, manapság már nagyon kevés rózsaszínbe öltözött, narancsszínre pirított nőcskét látok. Mintha újra divatba jött volna a természetesség.


Nektek mi a véleményetek erről?



2013. dec. 20. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nagyon tévedsz, csak ilyenkor télen öltöznek be aránylag ízlésesen. a nyári "divat" ami az utcán megy egy rakás... a '90-es évek ehhez képest kutyafüle...pedig szerintem jóval ízlésesebb ha egy dáma lépked az utcán, nem pedig egy olcsó.....
2013. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

dáma helyett díva*

:D.

2013. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez tényleg így van. Csakhogy szerintem a kihívó öltözködéssel párhuzamosan a nőies megjelenés is kezd kimenni a divatból. Persze nem csak egy kihívóan öltözött nő lehet nőies, sőt! Egy hosszabb szoknya sokkal szebb, csinosabb tud lenni egy épp csak feneket takaró változatnál.

De ha mondjuk egy miniszoknya + körömcipő és egy farmer + tornacipő kombó közül kell választani, akkor sokkal inkább az elsőt választanám, mert az legalább egy igazán nőies összeállítás, az utóbbival ellentétben.

22/f

2013. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

* ja és: kimenni! Elírtam!


Hát én nyáron sem látom vészesnek a helyzetet. Többségben farmershortos-pólós-szandálos lányokat látok.

Vagy te mire gondolsz? Mi számít neked ri.bancosnak?

2013. dec. 20. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát télen annyira nem lehet megállapítani, mert mindenki nagykabátban van, de a nyári egyenviselet, a farmersort trikóval mióta nőies? Én inkább tramplisnak mondanám.
2013. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem nőies, ez tény, de nem is ri.bancos.
2013. dec. 20. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a fiatalok körében nagy divat a 2 számmal kisebb nadrág és a mélyen dekoltált felső pushup melltartóval. Én sajnos nem látom, h finomodna a közízlés.
2013. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak másik üzletbe jársz. Amnesia, Sugarbird, stb van elég sok ribis üzlet.
2013. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

/Első válaszoló vagyok/

Én ribisnek a My77 ruháit tartom, meg az azokról készült utánzatokat..de nem csak az, hogy ribis még a színösszeállítás és a mintavilága is csapnivaló..arról nem is beszélve, hogy eléggé pocsék a minőségük is.

17/F

2013. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!