Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lesz végre igazi divat...

Mikor lesz végre igazi divat a nőies stílus? És egyáltalán. Miért ment ki a divatból?

Figyelt kérdés

Elegem van már a tornacipős, bőfarmeres, feliratos, baseball-sabis csajokból!

Sokkal jobb, ha egy lány nőies! Miért spotcipő van rajta, csajos topán, magassarkú helyett? Miért nem hord szoknyát, nőies felsőket?

Mikor tér vissza igazi divatba ez? Mert habár mindenhol olvasni, h így divat, meg úgy divat..igazából az utcán még mindig nem ezeket lehet látni.


2009. szept. 11. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
dehogy ment ki a divatból.ha divat is lenne,akkor sem váltana mondjuk a sok tornacipős a nőies stílusra.mindenki más,ne várd el tőlük.rengetegen vannak,akik nőiesen öltöznek, a 13-14 évesek többsége (nem mind) inkább ebbe a tornacsukás stílushoz tartozik.de ezt idővel KINÖVIK.rájönnek,h. egy nőies stílus sokkal jbb,nőiesebb,szebb :)
2009. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert az emberek rájöttek, hogy nem mások véleményére kívácsiak, és nem asszerint fognak cselekedni, hogy ki mit gondol, így magasról tesznek arra, hogy mi a divat. Neked a nőies stílus a kényelmes, másnak nem. Ők is elfogadnak és nem panaszkodnak miattad, de te is foggad el őket, mert ők így érzik jól magukat.
2009. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nő vagyok 23 éves, és utálom a szoknyákat és a magas sarkú cipőket. Én nőies maradok, de a magam sportos módján. Nem nagyon érdekel, hogy erről ki mit gondol, nekem ez a kényelmes, egy jó ideig én nem fogok másképp öltözködni, akinek nem tetszik ne nézzen rám.
2009. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha kiment volna a divatból,nem lenne tele a divatbemutató magassarkúval,szoknyával meg ilyenek:D
2009. szept. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

hümm...én 24 éves vagyok, soha nemhordok szoknyát, és magassarkút sem. ennek ellenére soha nemmondták rám h fiús lennék. nemvagyok fiús, jó alakom van, nőies, de baromi hülyén néznék ki magassarkúban, szoknyában, mert nemtudom viselni.

az enyhén leszbikus beütésű nőktől énis sírógörcsöt kapok, de sztem egyáltalán nemkell ahhoz magassarkú, és szoknya, h vki nőies legyen.

2009. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

egyetértek az utolsóval. 22 éves vagyok és nagyon ritkán hordok magassarkút, akkor is csak törpe sarok, mert nekem kényelmetlen, fáj benne a lábam és nem tudok bennük menni,ha nem kell sokat mászkálni, néha felkapom, szeretek benne még magasabb lenni(amúgy 172cm vagyok).15-17éves koromban, mikor rámjött ez az őrület, h valaki attól lesz nőies, h magassarkút hord, akkor szinte csak abban jártam.

néha szoknyát is felveszek, fodrosat, farmer minit babacipővel vagy tornacipővel. számomra a tornacipő, a csőfarmer, a mellény és a sálak elengedhetetlen részei a ruhatáramnak és én ezekben érzem jól magamat, és igenis tudok bennünk NŐ lenni. pl csőfarmer(sötétkék, fekete) is lehet elegáns, nőies 1 blúzzal, vagy szép felsővel, aminek nem kell habos-babosnak, sem pedig hasamig kivágottnak lennie

2009. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igazából arra irányítanám a kérdést, hogy miért változott ekkorát az egészet? mert ha beelgondoltok, réges-régen igenis a szoknya volt a női viselet...ma meg totál átvették a csajok is a pasik stílusát..
2009. szept. 11. 21:48
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen, egyetértek :(

Az a baj, hogy a sok nemhordokszoknyátmegmagassarkút nő nem érti meg, hogy az, hogy ő nőiesnek látja magát és mások is esetleg ezt mondják az nem jelenti, hogy valóban az. Változik a közízlés, és mivel egyre több ilyen nő van, tolódik a társadalmilag nőiesnek mondott irányzat. Viszont ettől még a férfiaknak rossz, mivel a szép lábak, formás keblek eltűnnek :(

2009. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nekem is ez a véleményem(y)
2009. szept. 12. 09:20
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
én magassarkúval veszek farmert és egy pólót kényelmes ha alacsonyabb fajta a sarak, de a legjobb a tornacipő mert tetszik sportos és nem kell mindig extracsojosra venni a figurát,persze van szoknyám is és hordom is
2009. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!