Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor lesz végre igazi divat...

Mikor lesz végre igazi divat a nőies stílus? És egyáltalán. Miért ment ki a divatból?

Figyelt kérdés

Elegem van már a tornacipős, bőfarmeres, feliratos, baseball-sabis csajokból!

Sokkal jobb, ha egy lány nőies! Miért spotcipő van rajta, csajos topán, magassarkú helyett? Miért nem hord szoknyát, nőies felsőket?

Mikor tér vissza igazi divatba ez? Mert habár mindenhol olvasni, h így divat, meg úgy divat..igazából az utcán még mindig nem ezeket lehet látni.


2009. szept. 11. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
ma olvastam egy Coco Chanel nyilatkozatot amiben azt boncolgatta,hogy egy nő akkor a legszebb ha látszik rajta,hogy jól érzi magát a ruhájában.És nincs rosszabb amikor valaki bizonytalanul tipeg 10 centis sarkakon és állandóan a földre néz,vagy folyamatosan a szoknyáját húzkodja mert fél hogy felcsúszik.
2009. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

08.34....a férfiaknak rossz mert eltűnnek a keblek, meg a formás lábak....:D

ezegy kicsit erős, nemgondolod???

és azt nemgondolod, h egy nő nem attól nő h melleit, lábait "teszi ki" a férfiaknak?

2009. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 14 éves vagyok, és nőiesen öltözködök. Szinte sosem hordok tornacipőt, farmerből csakis csőfazont, a baseballsapka meg olyan távol áll tőlem, mint ide Tokió.
2009. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én imádom a tornacipőt(L)és nem azért mert sokak szerint ez a divat hanem mert ez a stílusom, de néha van h rámjön az "igazi női stílus" akkor veszek fel magassarkút:Dmert szerintem egy nőben van egy vagány és egy cicababa "lény":)
2010. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!