Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta öltözködésre? Mit veszel? Korodat és nemedet!

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
63%
Havonta nem ,de elég gyakran .Egyépként én csak válaszoltam a kérdésre , és csak az iagzat mondtam és nem minden hónapban költünk 120 ezret valamikor kevesebbet!!!
2010. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
100%
Évente 100-150e max cipővel kabáttal mindennel együtt. 19/f dolgozok. Am meg szerintem ha ti is jól keresnétek a párotokkal értem ezt úgy, h 3-400ezer körül akkor ti se sajnálnátok feltétlen a lányodra akit imádsz szeretsz és meg akarsz neki adni mindent havi 20-30 ezret akár. Az másik dolog h nem teljesen értesz vele egyet. De ha pénzesek lennétek biztos úgy gondolnád h a lányod is tud vigyázni a ruhára miért ne vegyen márkásat akár.
2010. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 bumbi02 ***** válasza:
11%

ha én 400-500e-t is keresek havonta (átlag szakácsfizetés külföldön) se adnék havonta ennyi pénzt a gyerekemnek.. tudod mért? mert nem fogja tudni megbecsülni.. van osztálytársam aki 200 000ér vett táskát ha jól emlékszem.. szinte nem is tudja mit jelent 200 000 forint.. én nem keveset gürizek érte hogy szakácsként dolgozhassak majd, és akkor is heti 6 napi munkával a belemet kidolgozom majd érte, én meg fogom tudni becsülni, és azt akarom h majd a gyerekem is megtudja becsülni..és ha csak ugy adok neki 20e-t a semmiért akkor nem fogja megbecsülni.. speciel az első gitáromra (55 ezer forint) 1,5 évig spóroltam.. persze megtehettem volna hogy kérek anyáméktól, és akár tudtak is volna anno adni ennyit.. de akkor nem becsülném meg se a gitárt se a pénz értékét...

mit lehet 150 000et egy évbe ruházatra költeni??

2010. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

(Én is a 60 ezres gitáromra 2 évig spóroltam):D

Valamikor nem vásárolok,de havonta kb.max 15.000.Mindent rongyig hordok,mert nem tartom fontosnak hogy mindig a legújabb divat szerint öltözzek.Ha van megtakarított pénzem akkor azt sminkre költöm,veszek új táskát(ezt mondjuk ritkán)vagy elteszem a gyűjtőbe:)

Többre értékelem a sminkcuccokat,pedig az is 0 haszon:)

Most pl.pont egy hónapja nem voltam vásárolni,és tegnap mentem.Egy pántnélküli toppot vettem 1200-ért,hozzá egy melltartót 600-ért és egy magassarkú gladiátorszandált 3500-ért.

5300-at költöttem:)És mégis tök jó vásárt csináltam.

Maradt zsebpénzem,abból következőnek egy táskát veszek,a feljebb megemlített darabokhoz,és egy övet.:)

Spórolós vagyok,de nagyon:D

15/L

2011. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Jó pár éve voltam 16 de akkor sosem kaptam ennyit szüleimtől. De valahogy nem is kellett évente vettünk egy márkás sportcipőt 10-15 körül 2-3 farmer ugyan ennyi pulcsi meg pólók. Most, hogy idősebb vagyok megint rájöttem, hogy inkább veszek kevesebb darabot de abból jóminőségűt de így sem költök havonta sokat. Téli kabátot akciósan vettem 15 ezer helyett 6ezerért szerintem jövőre is simán jó lesz. Bőrdzsekimet 25 helyett 10 ért évekig fogom hordani. Tavaszikabátom a barátnőimtől kaptam névnapomra mindig összedobunk egymásnak egy egy jobb darabra. Most neten rendeltem a sport cipőm 25 helyett 10ért vettem. Farmert vettem még idén 8000 helyett 3200 volt. Balerinát vettem két párat 3500 helyet 870 forintért. ennyi amit idén költöttem eddig. Egy táskát fogok még idén venni 2 farmert és felsőket. Anyukámékkal lakok főiskolás vagyok a vásárlásokat névnapi szülinapi pénzből intézem dolgozgatok és anyuméktól kapok havonta 10ezret. De nem mindig költöm el.
2011. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Max 6000 (havonta)

fülbevalókat,sminkeket,ruhákat,cipőket,ékszereket stb..

És lány,14 éves.

2011. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Abszolút nem sokat. Mivel turiból ruházkodom, így akár 2000 forintból is veszek 9-10 ruhát, ami szerintem nagyon jó ár, főleg hogy nem gagyi, viseltes cuccokról van szó, hanem csini, stílusos, ízléses darabokról, ráadásul márkásak is. Mindig röhögök, amikor XY meséli, hogy ennyit meg annyit költött ilyen meg olyan butikban és megvett egy vagyont ízléstelen tucatdarabokat.
2011. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

3-4hónaponta 10-20ezret (születésnapomra, karácsonyra, névnapra, húsvétra gyűlik össze ez a pénz).. ebbe mondjuk a cipőket nem igazán számoltam bele, bár már másféléve nem vettem cipőt.. amúgy sokan szidják a converset :) hát én 3éve(lassan 3,5) vettem egyet, és azóta tökéletesen jó :) pedig rengeteget hordom, és sokszor futok benne, focizok :D

14L

2011. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Havonta semmit nem költök öltözködésre!!!! :)

Az egész ruhatáram, táskák,cipők,kabátok, ruhák,pulcsik,polók,és minden más elfér egy db szekrénybe:)Örülök neki,mert könnyen áttekinthető,és mégis csinosan öltözködöm. Nem vagyok a ruhák rabja!

Van 2 olyan pulcsim amik már 5 éve megvannak,és még mindíg kifogástalan állapotban,pedig sokat hordom őket, összesen 4db pulóverem van. 2db hosszított lila, és egy rózsaszín, egy piros flitteres diszítésű. Van 4db nyári ruhám egy lila, arany, rózsaszín és egy fekete fehér mintás,mind nagyon szép ezek is több éve megvannak jó állapotban.:) Van 2db farmerom, két db nyári farmer, két melegítő szett egy sötétrózsaszín és egy piros szett .

Van 10db felsőm főként rózsaszín és fekete színekben.

Télire 2db télikabát ezek is már nagyon régóta megvannak és még mindíg megnéznek bennük az utcán. Tavaj télen vettem egy szőrmés sapkát a télikabikhoz nagyon passzol:)

Van egy átmeneti fekete szőrmés kapucnis dzsekim nagyon szeretem. Egy farmerdzseki és egy fehér ing ami már lassan 10éve megvan. Van 3db övem mind 10 éves övek igazi bőr és nagyon szépek az egyik szegecses:) Táskák terén is több olyan darabom van amik már 10 éve megvannak:) szőrmés táska, ezt csak télen hordom, van egy arany kistáskám és egy eastpak övtatyóm :) 10éve vannak meg. Van még egy pakolós piros és rózsaszín táskám ezek 5éve, és egy nagy mintás színes bőr táskám ez is már 3éve megvan. :) Nem tervezek mostanában táskát venni magamnak:)

Cipők:

3db sportcipőm van, mind Kanadából (rokonaim adták) 2db nike az egyik fehér a másik lila, és egy converse :) Több éve megvannak a minőségük 100%jobb mint amit Magyarországon lehet kapni, tehát szerintem még 15év múlva is tudom használni őket. :) Imádom :)

A tornacipőket tavasz és őszi szezonban szoktam hordani néha nyáron is :) Nyári szandim 2db van egy lapos papucsszerű fekete és egy 10cm-es magasított szandi

Van 1db magassarkúm pár éve már megvan ez is :) fekete

Télire 1db szőrmés csizmám van ez az egy amit most decemberben vettem magamnak a deichmann.ban 10ezer Ft volt, de azért vettem meg mert a Tamarisom tönkrement amit pedig 5évig hodtam:) Nos ennyit az én öltözködésemről:) Egy évben egyszer szoktam magamnak venni melltartót, bugyit zoknikat stb, de akkor többet:)

23/L

2013. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!