Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta öltözködésre? Mit veszel? Korodat és nemedet!

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 21:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
51%
Na igen azt én is nagyon bírom, amikor 15-16 éves lánykák járkálnak az utcán és a plazákban nem tudom hány szatyorral a kezükben. De természetesen csak márkással...
2010. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Na én direkt ezért raktam fel a kérdést!

Én 18éves vagyok!

Gyakorlatra járok és ott havonta kapok 12000ret és most kivételesen elköltöttem az egészet, de egyébként máskor sosem költök ennyit egy hónapban.

És én ritka ha kapok anyukámtól egy felsőt.Én a saját pénzemből költök mostmár 1éve!!!

2010. szept. 14. 08:20
 13/39 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha összességében nézem, havonta nem tudnám megmondani, mennyit költök ruhára. Egy évben a névnap-szülinap kettősre összejön mondjuk 60.000 forint (sok-sok rokontól), és nekem abból egész évre mindenem meg van oldva, a strandolástól a mozizásokon a ruházkodásig, meg a sulis kirándulások zsebpénzéig tényleg minden. A szüleimtől nem kérek pénzt sosem, ilyenkor kapok, meg ha nagyon szükségem van valamire. Most nyáron 15 körül költöttem ruhára, és sok mindent tudtam venni, pedig márkás helyeken vásároltam. De pl. vettem ruhát a C&A-ban 290 forintért... :) De ez a 15 ezer saját fizetésből ment. Most is fogok menni, és az is saját fizetésből, meg Teszveszen gyűjtött pénzből lesz, egyelőre 30 körül van most, de úgy tervezem, hogy 10 körül költök. Nincs szükségem sok új dologra.


Amúgy igen, vicces, amikor a 16 éves lányok (bár én sem vagyok sokkal idősebb) apu pénzéből járnak shoppingolni 20 ezres tételekben. A hátamon is feláll a szőr a gondolattól, hogy mennyit dolgozik azért apukám, hogy egy csettintésre elköltsek ennyit, de hát ez van, nem mindenkinek ugyanolyan az anyagi helyzete.


18/L

2010. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
70%

hát van hogy nem veszek semmit egész hónapba, vagy két hónapig, de van hogy 25ezer vagy 50ezer megy el ruhára, most pl 3 hónap alatt vettem 3 cipőt (szerintem a negyediket is megveszem) és az egyik 20ezer volt, másik 22 a legutóbbi pedig 34ezer, inget olyan 14-ért veszek stb

18/f

2010. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
62%

Általában évszakonként vásárolok, de ha anyukám ad pénzt akkor csak úgy, attól függ. Mostanában csak márkás ruhákat veszek és ennek meg van az oka: mikor ovis meg alsós voltam akkor csak kínai üzletekben vásároltunk (pl. Sárkánycenter) aztán a vásárlásmániás unokanővéremmel elmentem az Árkádba és rájöttem h minden ugyanannyiba kerül csak ezerszer jobban néz ki, jobb minőségű és a vásárlás körülménye is sokkal jobb. Azóta be nem teszem a lábam az ilyen kínai piacokra. Nem éri meg.

Visszatérve a kérdésre kb. 35-45 ezret költök havonta de ez változó, télen többet, nyáron kevesebbet.

15/L

2010. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
96%

változó. van olyan hónap, hogy nem is megyek el vásárolni. olyan másfél havonta járok, pólót veszek, kiegészítőt, néha farmert vagy egyéb nacit, ha leárazva találok. ilyenkor max. öt-hatezret költök. "nagyobb" cuccokat anyával vásárolok, bár most egyedül vettem 12 ezer helyett 3 ezerért egy (valószínűleg) műbőr dzsekit. szóval, vele szoktam ünnepi cuccokat, kabátot, cipőt venni. télikabátot februárban kaptam, és többéves beruházásnak szántuk.=) cipőből mindig minőségit, márkásat kapok, általában ha lehet, akkor igazi bőrt. ilyen dolgokból drágábbat veszünk, de ha zsebpénzből vásárolok, sokkal kevesebbet költök persze. márkákat sem viszem túlzásba, New Yorker, Jeans Club, H&M, Tally Weijl, Zara néha. a télikabátom egy belvárosi butikból van mondjuk, meg egypár cipőm is. cipőt ott veszünk, ahol találunk olyat, ami anyának és nekem is tetszik. ehhez egyébként kell ő is, mert magamtól simán vennék extra cipőket, holott mindennapokra keresünk. aztán persze belátom, hogy neki van igaza.=)

14/L

2010. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
13:49: Egyetértek veled, én is emiatt szeretem a márkásabb cuccokat. Meg múltkor is szükségem volt egy edzőcipőre, anyuval bementünk egy csomó kínaiba, de mind förtelmesen nézett ki...:D De mondom, én nem költök el havonta húszezreket ruhára csak azért, mert akkor tetszik... És én is általában ünnepekre kapok pénzt, meg néha kérek egy ötszázast kajára...:D De komolyan nem vagyok az az "apuci kislánykája, aki mindent megkap"...:D
2010. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 bumbi02 ***** válasza:
42%

Visszatérve a kérdésre kb. 35-45 ezret költök havonta de ez változó, télen többet, nyáron kevesebbet.


jó itt a többségnek hogy van havi 40-50ezer forintja kidobni ruhákra... és hát igen, gondolom nem saját pénzből van.. meglepne 15 évesen vki annyit keresne h simán kidobjon ruhákra ennyit...

én speciel veszek két jó farmert, két jó térdgatyát, két jó rövidgatyát és ez össz van 20 ezer alatt, viszont ezekkel egészen 2-3évig elvagyok.. pólókkal hasonlóképp..cipőt meg jót kell venni, nem pedig a legcsilicsárébbat..amit most cseréltem le bakkancsom, 4 éve vettem.. nem értem hoy lehet havonta uj ruhát vásárolni..

az a baj hogy sokan már ugy nöttek fel hogy szerintük az a mérvadó hogy ki mien cuccba jár, aki kinaiból veszi, vagy turkáloból veszi a cuccait az már szóra se méltó ember... csak van akiknek nem adatik meg hogy akár havi szinten költsenek (akár csak 5 000 forintot is) nemcsakhogy ruhákra, de másra se..

2010. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
43%
utolso gondolom te pontoztál le nonembaj:) amugy meg nemtom mibajod. nem vagyok elkényeztetve egyáltalán és nem ettől leszek rossz ember. van pénzünk akkor miért ne vásárolhatnék? ja és amikor kinövöm megkapja az unokatesom szoval nem is felesleges.. de azért pontozgassál.... 16l
2010. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
bocsi nem utolso hanem az első oldalon lévő utolso a 24éves
2010. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!