Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lukadnak ki pár hordás...

Miért lukadnak ki pár hordás után a zoknik? Gyenge minőségűek lettek mostanság? Nálatok nem fordul elő?!

Figyelt kérdés
Mostanság vásárolt zoknik pár hordás után, sokszor lukadnak ki a zoknik, hol nagy elől lukad ki vagy a sarkánál, gyenge minőségűek lettek monstanába? Vagy a cipő is hatással van? Veletek is előfordul? Hol lukad ki leginkább,Kidobjátok amint lukas lett vagy amíg kicsi a lyuk és hordjátok? Vagy stoppoljátok? Esetleg voltatok már cikibe hogy szóvá tették hogy lukas lett?

2022. febr. 1. 23:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Nekem is kilyukad a zoknim.

Általában a talpamon, mert itthon csak zokniban járok.

2022. febr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már volt ilyen kérdés. Te vagy ilyen zokni fétises?

Sok zoknim van, váltogatom őket. Így egy zokni kb egyszer kerül sorra egy héten. Így simán egy-két évig is kitartanak. Igyekszem jó minőségűt venni. Ezt nem feltétlenül úgy értem, hogy márkásat, hanem aminek jó az anyaga.

Persze egyik zokni sem tart örökké. Amíg kis lyuk van rajta, addig megvarrom. Lyukasan sosem veszem fel. De ha már az anyag is feslik szét, nincs mihez összevarrni, akkor sajnos kuka.

2022. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekig nem lyukat ki elöl mire egyidőben nem vágtam le időben a nagylábujj körmömet és kilyukadt a kedvenc zoknim. Oda kell figyelni a körömre.

A sarkán akkor lyukat ki amikor egy új cipőt kezdtem el hordani aminek a sarka keményebb volt. Miután betörtem a cipőt jó lett csak egy darab zoknim bánta.

Végül van amikor a talpa lyukad ki de ehhez hosszú idő kell. Azok a zokniknak már a sok mosástól is gyengül az anyaga.


Hizzátenném hogy én csakis olyan zoknit veszek ami legalább 75-80% pamut, és a pénzt se sajnálom rá. Baromi sokáig bírják. De először ki kellett tapasztalni hol és milyet vegyek. Férjem múltkor boldogan újságolta hogy vett a kínaiban pamut zoknit. Mondani s ekell hogy semmi köze nem volt hozzá. Már ránézésre tiszta műszál volt, amikor kicsit széthúzod csillog. Izzadt is benne a lába. Az volt ráírva hogy pamut. Kukában végezte, nem vártam meg hogy meddig bírja.

2022. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Van amelyiknek gyenge az anyaga és azért, de valami azért, mert nem figyelek és kicsit tovább hagyom nőni a körmöm... Meg a saroknál akkor tud kilyukadni, ha bőrkeményedés van (vagy ha valaki helytelenül jár).
2022. máj. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
Kilyukad, megvarrom kidobom.
2022. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!