Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvegyem ezt a fürdőruhát?...

Megvegyem ezt a fürdőruhát? Nem túl magamutogató?

Figyelt kérdés

[link]

Boltba próbáltam, de nem vettem meg végül. Véleményekre vagyok kíváncsi, hogy jól áll-e vagy inkább más fazont nézzek.

Véleményeket előre is köszönöm:)



2021. júl. 6. 15:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Csak ebből a szögből van fénykép?
2021. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Igen.

Egyedül voltam a boltba, így nem tudtam mást megkérni, hogy csináljon képet .

2021. júl. 6. 19:19
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért szívesen megnéznék rólad más szögből is képet
2021. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

De, magamutogató.


De ez a cél, nem?


(Nem lehetsz túl finnyás, ha felpróbáltad tangára/meztelen sggre...)

2021. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
🤣 van alatta tanga
2021. júl. 6. 19:43
 16/34 anonim ***** válasza:
4%
Akkor is fúj...
2021. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván kellett egy kicsit flamingózni a tükör előtt, de a strandon, pucsítás nélkül még így sem fog állni rajtad.
2021. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
30%
Nem áll jól neked ez az alsó. Nézz másik fürdőruhát, ami alacsonyabban fekszik a hátsódon és alul jobban takarja.
2021. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
44%

Bocsi, de ti felpróbáljátok a bikini alsót? Pláne ha tanga?? Én esetleg saját bugyira vettem volna rá, de úgysem.. Bigyit se próbálunk meztelenül, meg amúgy sehogy sem...


Pont ma akartam kiírni egy kérdést, bár ez még nem a brazil tanga kategória, de ki az aki ilyet felvesz strandra? Mondtam is otthon, hogy esetleg egy elhagyatott tengerparton talán, de inkább ott sem. Fehérneműben oké, de strandra, fürdőbe?


És egyébként én nem is nagyon láttam ilyet, mert nagyon közönséges. Pedig 24 éves vagyok és vékony, jól állna, de egyrészt ízléstwlen, kettő meg nem érezném jól magam benne.


Bár már minden második celeb tanga bikinit árul, ennél durvábbakat, veszik, mint a legyet, de főleg az ilyen kislányok, pedig én sem vagyok öreg. Lassan nem is kapni kb. mást. Normális bugyiból is van olyan, ami nem derékig ér... Ja és normális ember nem vesz fel ilyet. 18 alatti gyerekemnek meg pláne nem engedném....

2021. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
49%
Nő vagyok és szerintem jól mutat rajtad, vedd meg ha neked is tetszik. Emberek, könyörgöm, nem mindegy már hogy 1-2 centivel több vagy kevesebb látszik ki a fenékből? A strandon, parton mindenkinek kirajzolódik mindene, legyen az akármilyen bikini, kivéve ha egy köpeny van rajta. Engedjük már ezt el…
2021. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!