Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Később bánni fogom, hogy nem...

Később bánni fogom, hogy nem vagyok magamutogató? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én egy eléggé visszahúzódó lány vagyok, mindig is az voltam. Tudom magamról, hogy nincs az alkatommal semmi gond: 176 cm és 62 kg vagyok, de nem szeretem magam mutogatni. Nem szeretem a miniszoknyákat, még egy térd fölé érő nadrágot felveszek de miniben rosszul érzem magam. Azt mondta a keresztanyám, hogy "Ha szülsz 1-2 gyereket, majd visszasírod, hogy milyen jó alakod volt, de akkor már nem biztos hogy hordhatsz pl minit." Mit gondoltok erről?


22/L


2011. aug. 22. 21:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgy én is látom magamon, hogy jól állnak a többet mutató ruhák, de pl nem szeretem ha megbámulnak a pasik. Más si van így?
2011. aug. 22. 21:26
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem fogod megbánni..ez hülyeség.
2011. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

egy szép nőt nem csak miniben bámulnak meg a pasik.

szerintem sem kell mutogatni magunkat,így is elég sok olyan van aki túl sokat mutat,aztán ha egy szép nő fölvesz egy miniszoknyát vagy kivágottabb felsőt,akkor őt is egykalap alá veszik a könnyen kapható ribikkel.

2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én most 19 éves vagyok, de mostanában gondolkodtam azon, hogy most nem hordok szoknyát , se magassarkút..És mi van, ha majd később bánom meg mikor már nem lesz olyan alakom vagy nem olyan a bőröm,hogy mutogathassam?

Én is amúgy visszahúzódó vagyok. De a vicces az benne, hogy én szeretem a szoknyákat már ami ízlésesen szép, és a magassarkú cipőket is mindig megnézem, mert szépnek találom őket, de még sem merem hordani.

Szóval, majd egyszer változtatni fogok ezen, mert tudom, hogy megfogom bánni. És inkább nézem azt, hogy úgy jól fogom magam érezni a bőrömben. Ha meg megbámulnak a pasik..Hát az nem annyira nagy baj, legalább tetszel nekik. Ez legyen a legkisebb gond.

2011. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel. Viseld azt, amiben jól érzed magad! Nem valószínű, hogy később bánni fogod, legfeljebb akkor, ha titkon mégis azt szeretnéd, hogy minden pasi rajtad legeltesse a szemét, csak nincs merszed hozzá.
2011. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szegeny nagymamad, biztos valamirol lemaradt ugy erzi, s ezzel probalja megmagyarazni onmaganak!

Az a legfontosabb, hogy Te jol erezd magad, tehat nem fontos, hogy mindent megmutass! Igy leszel titokzatos!

2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak akkor fogod bánni, ha netán vénlány maradnál... vagy épp ellenkezőleg, az első udvarlóddal összeházasodtok. De ez sem biztos. Számomra kicsit fura, mert én például imádom a miniszoknyát, és nagyon szeretem, ha bókolnak, biztosan nem mondanék le erről önként :)
2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ja és ezzel nem leszel ribanc, meg könnyen kapható ha fel mersz venni egy miniszoknyát meg hozzá magassarkút. Attól leszel ribanc, ha hozzá úgy is viselkedsz.;)

De gondolom ezzel nem lenne baj, tehát maximum az előítéletesek néznének le.

2011. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Persze nem azt mondom, hogy nem tetszik mikor valami jóképű pasi észrevesz, de 99%-ban a kiéhezett 50-60-70 évesek bámulnak. Ha valaki fiatalabb néz meg, akkor az kikiabál a kocsiból...
2011. aug. 22. 21:34
 10/19 valasz88 válasza:
most nézel ki úgy, ahogy, ez igaz, de ha nem vagy olyan típus, akkor ne erőltesd... attól se több, se kevesebb nem leszel, hogy milyen ruhában jársz...
2011. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!