Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az utcákon magamutogató...

Az utcákon magamutogató lányok amúgy nem izzadnak? Hogy oldják meg, hogy nem büdösek?

Figyelt kérdés
most van vagy 38 fok, akármit is csinálok, használok, egy idő után izzadok, meg minden, és más srácok is ahogy látom nehezen bírják a meleget, de ezek a lányok hát mínusz 20 fokban is kivágott felső meg rövidnadrág, hát most 40 fokban is simán elvannak az utcán, ülhetnek akár 3 órahosszát egy padon a tűző napon akkor se izzad semmijük, hogy csinálják?
2016. jún. 24. 16:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
de most tényleg :D
2016. jún. 24. 16:37
 2/14 anonim válasza:
51%
A lányok nem izzadnak, és nem is kakálnak :)
2016. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Izzadnak, csak visszafogottan. A parfüm meg a szagát is elnyomja.
2016. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Törődj a saját életeddel meg a saját hónaljaddal.
2016. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ha kimegyek 40 fokban utcára a pólós srácokról ömlik a víz, míg egy lányon se látom hogy megviselné a meleg :D lehet tényleg nem kakilnak am :D
2016. jún. 24. 16:43
 6/14 A kérdező kommentje:
ez a sunshinedoll múltkor még csak 20 százalékos volt, mert mindenhol szidja a férfiakat meg minden, nem tudom hogy szívta így fel a százalékát (gondolom a sok kamuprofillal) kíváncsi vagyok ki lehetsz, mert sok kérdésnél látlak
2016. jún. 24. 16:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, én izzadok :"D Nem tudom miért nem látszik, ez ilyen csaj dolog lehet. Szaga meg a deo/parfüm/ilyesmik miatt nem igazán van. 16/L
2016. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Én sem izzadok túl sokat. Max az arcom fénylik,mert zsírosabb bőrű vagyok. A hónaljamat dezodorálom,így nem büdös. Nem mindenki izzad büdöset,én sem vagyok az a büdöset izzadó fajta. Jó,ha napokig nem tusolnék már biztos büdös lennék,de nem szeretném kipróbálni. Valaki már rögtön csirkepaprikás szagút izzad...😄 Azoknak őszinte részvétem 😄
2016. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Sosem voltam magamutogató, de nem vagyok izzadóssem. No persze, ilyen időben izzadok, de eleve kerülöm a napot, egész nap a házban maradok. Nos, én nem bírom a meleget, ahogy a nők közül sokan. De van, aki bírja. Ez ilyen.


Az izzadástól még nem lesz büdös az ember.

2016. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért ez nem így van.


Az izzadás kell, különben megdöglesz. A szag az, ami gáz.


Én nem vagyok csinos, és ilyenkor kerülöm a csinos lányokat, mert egyesekből olyan hónaljszag jön, hogy elfutsz. Ha meg elmegy mellettünk valaki, az nyilván a csúnya lányt hiszi majd a hónaljszag tulajának.

2016. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!