Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az utcákon magamutogató...

Az utcákon magamutogató lányok amúgy nem izzadnak? Hogy oldják meg, hogy nem büdösek?

Figyelt kérdés
most van vagy 38 fok, akármit is csinálok, használok, egy idő után izzadok, meg minden, és más srácok is ahogy látom nehezen bírják a meleget, de ezek a lányok hát mínusz 20 fokban is kivágott felső meg rövidnadrág, hát most 40 fokban is simán elvannak az utcán, ülhetnek akár 3 órahosszát egy padon a tűző napon akkor se izzad semmijük, hogy csinálják?
2016. jún. 24. 16:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
utolsó: szoktad érezni a csinos lányoknál a az izzadtszagot? :D
2016. jún. 24. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Nos,

1. a nők 2-3 fokkal "kevesebbnek" érzékelik ugyanazt a hőmérsékletet

2. eleve döntő többségük pitschanadrágban, trikóban, papucsban korzózik, ami mégiscsak jobb valamivel, mint egy majdnem térdig érő rövidnadrág, póló és valamilyen cipő

3. másféleképpen izzadnak, egész testükben, de mindenhol csak egy kicsit. Én pl férfiként rohadtul izzadok hason, meg a hátam közepén, de pl karon vagy lábon soha, nekik meg fényes a kezük-lábuk is, viszont a hasukon nem folyik az izzadság.

2016. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem izzadnak! A rovidnadrágos/miniszoknyás lányok után akkora pitsatócsa marad a székeken, hogy undorító ránézni is. Perszse letörölni már mindegyik kisasszony kényes, simán otthagyják, hadd üljön bele más is, az általuk odaizzadt foltba. Extraszexi.
2016. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

Hogyne érezném, ezt mondom. És egy csomószor felfigyelek rá, mert csinos, lengén öltözött, napsütötte lányoknál szoktam ezt érezni.


Legalábbis ha egy koszos hajléktalan büdös, az nem akkora meglepetés, mint amikor egy szép lány.


14-es, amit írsz, nincs így. Én pl. 20 fok felett meleget érzek. A húgom pedig izmos, sportol, és jobban izzad, mint én, pedig rajtam van pár kiló felesleg. Neki viszont az arcán folyik a víz. Ő azt mondta, hogy mióta edz, azóta jobban leizzad.


És igaz, ha nincs rajtad harisnya, akkor a lábad köze beizzad, és foltot hagy az ülésen. Ezért nem ülök le nyáron soha buszon.

2016. jún. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!