Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki három hónap után új...

Ha valaki három hónap után új profilképet tesz fel facebookra az nagyon magamutogató?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis.
2016. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:
Embere válogatja. Aki facebook ellenes, annak akár az is lehet. De Ha én teszek fel egy másik profilképet, lehet, hogy az jellemzőbb rám, vagy éppen időszerűbb. Ebben az esetben az ismerőseim valószínűleg inkább értékelni fogják.
2016. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem az.Én félévente cserélgetem a profilképem.
2016. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b4r4thg ***** válasza:
3 hónap simán jó
2016. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem ezen múlik. Én akkor rakok ki új profilképet, ha van rólam jó kép, amire azt mondom, hogy na, ez egész jó profilképnek, de nem direkt csinálom, hogy jaj, letelt a 3 hónap.


Szerintem akkor tűnsz magamutogatónak, ha semmi okod lecserélni a profilképed, pl. ugyanolyan, mint az előbbi, csak most nem jobbról, hanem balról látszol, és más ruhában vagy. De ha épp hajat vágattál, akkor lecserélheted 2 hét múlva is, ha másképp nézel ki.

2016. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!