Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, ha 13 évesen "nőiesebben"...

Baj, ha 13 évesen "nőiesebben" szeretnék öltözködni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 17 éves nővérem, és annyira jó ruhái vannak pl: ingek, kardigánok, mellények, leggingsek, táskák stb.

És én is szeretnék ilyesmi ruhákat hordani, de amikor mondtam neki, azt mondta hogy az nekem még nem való.


És az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy 13 éves lánynak hogy "illik" öltözködni?


2010. aug. 25. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Rettenet! Mármint az a beskatulyázás, hogy egy 13 éves csajnak két oldalon coffal és óvodás stílusú ruhákban kellene járnia.


Én férfiként az mondom: miért ne öltözhetne csajszisabban? Az még ribis, hogyha szépen, nőiesen öltözik, hiszi tinédzser és nem óvodás.

Ami persze ajánlatos, az a mértéktartás, tehát nem kell 20kg púder meg vakolat és valóban nem kell köldökig dekoltált blúzt felvenni.

Emlékszem, jó sok éve, mikor 16 éves voltam, tetszett egy 7.-es (13éves) lány. Már mellecskéje is volt és én kimondottan nőiesnek láttam őt. Sajnos az én balfszságom miatt nem lett kapcsolat az ügyből, de pl ő sem volt gáz a szolidan nőies küllemével.

2010. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszii!!

Szeptember elején megyünk vásárolni úgyhogy már nem csak pólót,farmert,tornacipőt veszek :DDDD

2010. aug. 26. 10:33
 13/16 anonim válasza:

Ezekben a ruha összeállításokban szerintem nincsen semmi kül., én is így öltözködöm.:D

Nyugodtan hordj ilyen ruhákat.A póló, meg farmer már annyira unalmas.:)

13l

2010. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én is ilyesmi korú vagyok és sztem egyáltalán nem gáz..

bár még én is ott ragadtam le h farmer,póló,és tornacipő:D :)

de úgy öltözz ahogy neked tetszik... és ne vedd fel a negatív véleményeket..

és ezek a linkek amiket küldtél.. nem is rosszak:P :D

2010. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13 évesen kislány vagy, nem nő! Nem azt mondom, hogy ne vegyél fel csinos ruhákat, de nem kell túlzásokba esni. Vissza fogjátok sírni a gyerekkorotokat..én mondom. Amikor én voltam ennyi idős (8-9 éve), nem sminkelték magukat az ennyi idős lányok, nem hordtak magassarkút... Miért kell tönkre tenni a gyerekkorotokat? Én úgy örülnék, ha gyerek lehetnék.. Persze, én sem hittem el amikor ezt mondták a felnőttek..de majd ti is rájöttök.
2010. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk az nekem is fura volt, amikor az egyik bnőm kérdezte h fogom e sminkelni magam 8.ban? Én mondtam h nem...

Erre ő úgy meglepődött....

Persze azt sem itélem el aki sminkeli magát ilyen idős korban ..:)

Jah, és nem vagyok kifestve akkor is olyan mintha kilennék mert a szempilláim hosszúak, és nagyon dúsak és kicsit messzebről olyan mintha ki lenne húzva a szemem :O :)

2010. aug. 26. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!