Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék nőiesebben...

Hogyan tudnék nőiesebben öltözködni?

Figyelt kérdés

Úszó vagyok, ehhez az életformához leginkább a sportos öltözet alkalmas. Megszeretném változtatni mert úgy érzem elég az egyszerű pólókból tornacipőkből és egyéb sportos cuccokból. Milyen darabok nélkülözhetetlenek egy nő ruhatárából?

14/L


2010. febr. 13. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Hosszú bizsu nyakláncok, fülcsik, karkötők

Csőfarmer, magassarkú

Szempillaspirál, szájfény

Sok csizma: magasszárú magassarkú szürke

lapostalpú fekete boka csizma


Kábé ilyenek, remélem segíthettem:)

2010. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem Neked jó lenne pár farmer.Csőszárú,sima,mintás,díszes stb.Egy-két csinos pulcsi.Szép,elegáns felsők,de mégsem túl kirivóak.Egy szép csizma.Lehet magasszárú vagy bokacsizma,a lényeg,hogy neked tetszen.Tavaszra/nyárra egy szép papucs vagy topánka és esetleg egy kisebb sarkú cipő majd.Néhány szép fülbevaló,nyaklánc karkötő,öv.1-2szoknya,nem kell,hoogy mini legyen,de rajtad biztos jól mutatna a szoknya.Az úszástól biztos jó az alakod:)

És végül egy szép táska:)

Sminkként bőven elég egy jó minőségű korrektor,szempillaspirál és szájfény(vagy ajakápoló).Sminknél fontos,hogy jó minőségű legyen és mindig mossuk le,különben a bőrünk csúnya lesz...

15/L

2010. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

linkelek pár képet,ezekből meríthetsz ihletet,hogy mit hordj. De azért olyat válassz,ami tetszik is és amiben jól érzed magad. Sok sikert!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek:) remélem másoknak is bejön ez a "stílus"
2010. febr. 13. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
hát mivel úszó vagy, biztos szép alakod van ezért viselhetnél szoknyát, magassarkú cipőket, szatén kivágott felsőket. Jók még a kötött cuccok például pulcsik a derékövek a tunikák, maxi-és mini ruhák, csizmák, és sok-sok ékszer. és még az ujjatlan mell alá érő mellény is szuper választás:)
2010. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ismerni kéne az alkatodat.

Mivel úszó vagy feltételezem a vállad erősebb egy kicsit az átlagnál ezért a hajós nyakú felsőket nem ajánlom és egyéb fazonokat amik túlságosan kiemelhetik a válladat, azt slankítani kell.

Ha csontosabb vagy a nyakba kötős/ spagetti pántos felsőket semmiképp nem ajánlom, ha van kis husi rajta jól állhat de a válladat is nézd.

Én nagyon szeretem a kötött pulcsit nagyon csinos hosszú fajták vannak amik jól védik a derekat és ha keskenyebb vagy szélesebb is egy övvel nagyon jól kiemelhető a nőiesség.

A farmerrel is vigyázni kell. Sok olyan lányt látok akik szegények olyanok mint egy darab piszkavas és fiús az alkatuk (bár kitudja lehet tényleg fiúk voltak...) őket kifejezetten szálka alakúvá tette a csőnaci, de bárkin akin egy kicsit is észlelhetőek a nemi jellegek jól állhat.

Szoknya ezt távolról nehéz megmondani ezt rád hagyom. Szép kereken izmos lábon sokminden jól áll, a csonotosnál többet kell gondolkodni a lényeg hogy mindig vedd figyelembe az alkatodat. Ez mindenkire igaz sok egyébként csinos lány öltözködik olyan ruhákba amit egy teljesen más alkatra terveztek, de a "divat" miatt magukra erőltetik és csodálkoznak ha daginak vagy túl vékonynak látszanak.


A kiegészítők is fontosak.

Ha erősebb az alkatod (izomban vagy csontban) akkor ne a legcsillogóbb strasszokat válaszd. Biztos lehetsz benne hogy pont azt fogják kiemelni amit nem szeretnél. Ha kerekebb vagy a csillogók annál inkább jól állhatnak, de minden más egyéb is.

bizsusoknál gyönyörű gyönygyfűzéreket találni, vagy amit én fedeztem fel magamnak a hippi cuccok, nagyon jól kombinálhatóak szinte minden féle stílussal és a kerek, ívelt minták az erősebbek vonalait is finomítják az összhatásban. Arról nem is beszélve hogy nagyon színessé teheti az egyéniségedet :-)

Figyelj a dekoltázsodra, ha kissebb a melled a hosszabb, gazdagabb darabok fognak jól állni, ha nagyobb a rövidebbeket keresd.


A táskáról meg ne feledkezz meg, a táska színe, vagy a cipődhöz illjen esetleg a sminkedhez és körömlakkodhoz esetleg kalapodhoz. Vagy ha minden kötél szakad a szerkód egyéb színei kiegészítői.

A kalap is nagyon nőies tud lenni nekem is van egy amit mindenki le Dzsekózott... lehetsz merész csak a színekre és a fazonra figyelj mindig.


a sminkől annyit, hogy a kevesebb több, ha bátortalan vagy nyugodtan kezdheted a világos színekkel világosabb szemceruzával. Ki kell kísérletezni mi a te színvilágod és ahhoz ragazskodni, azon belül lehetsz bátor.

Feketével soha, de még véletlenül se húzd ki a szemöldököd, a szemöldök kihúzása és az alapozó a sminknek azon része aminek az összehatása számít, nem az hogy látszon, egy kilót magadra öntöttél vagy már nem is tudni hogy vna e eredeti szemöldököd mert a ceruza eltakarja az egészet.

Alapozót cska akkor használj ha tényleg kell, inkább törekedj a szép bőrre mint eltömítsd a pórusaidat és 30 évesne úgy nézz ki mint egy lecsúszott 50es alkesz.

CSak egész arca teszünk plusz nyak és dekoltázs, különben maszkod lesz, nincs foltozás mert látszik.

Alapozás előtt mindig alaposan kend be az arcodat krémmel és mindig nedves szivaccsal vidd fel.


Nem nézlek hülyének de sajnos ezeket az alapvető szabályokat nagyon kevesen ismerik ahogy elnézem az utcán. Inkább le írom hátha ...


Ha nem vagy biztos magadban vigyél vásárláshoz valakit magaddal akinek az ízlésében megbízol.


A lényeg hogy jól érezd magadat a ruhába. És lehet csinos nőies az is aki kényelmesen akar öltözködni. Én spec nem hordok magassarkút (riktán) mert azonnal megfájdul benne a lábam és az önkritika miatt, mert tramplinak érzem magam benne.


Sok szerencsét :-)

Jó szórakozást

2010. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

könnyű megmondani mi most az ami trendi, de csinosak nem attól leszünk, hogy azt hordom amit angelina joli vagy beckhem-né.

én azt mondom alakítsd ki saját egyéniségedet, vehetsz bárkitől ötletet, de ne akarj olyanra hasonlítani, aki ha hízik húsz kilót még éppen hogy csak alulról súrolja az egészséges test súlyát.

2010. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ehhez az életmódhoz nem igazán illik a magassarkú vagy esetleg a smink. Mivel reggel edzéssel kezdek utána iskola és rögtön utána edzés nehéz a program ezért nem is igazán sminkelem magam. Néha korrektor ha nagyon durva és egy kis barna szempillaspirál.

A magassarkút viszont nagyon sajnálom:( Számtalan olyan bokacsizma van ami nem túl magas de pont jó. Sok velem egyidős lányon látok hasonlókat és nagyon tetszenek.

A testalkatomról: igazából alig látszik hogy úszó vagyok(szerintem) persze erősebb a vállam, de nem annyira észrevehető. Szóval a legtöbb úszónak úgy van hogy deréktól szélesedik és nagyon durva, nekem szerencsére nem:D A mellem szerintem pont elég nem túl nagy nem túl kicsi:) olyan kis aranyos:D A lábaimat nem szeretem. Nagyon hosszúak és vékonyak és sokan mondják hogy O alakja van.. szerintem egyáltalán nem de az tény hogy nem ér össze a térdem vagy akár a combom. Legtöbbször csőnadrágot/ceruza nadrágot viselek, soha nem jött be a méteres rappergatya,ezért a csőnadrágban valahogy biztonságban érzem magam. Lehet ez kihangsúlyozza hogy hosszúak a lábaim de nem szeretnék mást hordani:D


Körülnézek a boltokban, hogy mi a felhozatal aztán majd kiderül:) Midenféleképpen változtatni szeretnék mert ez így nem túl szép. Nem ítélem el a sportos lányokat de elég volt:) Meg persze a fiúk..:P a legtöbb a nőies lányokat szereti.


Köszönöm a sok segítséget és várok még tanácsokat/ötletekt:)

2010. febr. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!