Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőiesebben szeretnék öltözködn...

Nőiesebben szeretnék öltözködni. Segítenél? (kérdések még lent :D )

Figyelt kérdés

Eddig sportosabban öltözködtem, tehát converse, supra, meg ilyen lazább, deszkás cuccokban jártam. Persze voltak csajosabb cuccaim is, de zömében sportosak.

És most úgy döntöttem, szeretnék nőiesebben öltözni.


Milyen ruhákat hordhatnék:

-suliba

-sulin kívül

-bulizni?(és itt nem diszkóra gondolok, hanem házibulikra, stb.:) )

Amúgy többnek nézek ki a koromnál(visszajelzések szerint, 17nek szoktak nézni kb.), tehát mondhattok-persze nem suliba- extrább cuccokat.(itt a magassarkúra, kivágott felsőkre, és hasonló tipusú dolgokra gondolok.)


Amúgy alakom:

Szélesebb csípő, erősebb comb, kerek fenék, vékony derék, koromhoz képest elég nagy mell(80/D). Kövérnek nem mondanám magam, olyan husis-homokóra lehetek XD


Milyen ruhákat hordhatnék?:)))

Linkelhetsz is.


14/L


2010. nov. 8. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a nőiesség az nem csak a ruhától függ.Hanem a viselkedéstől is pl.vagy a hajviselettől sminkeléstől.(persze jó!te a ruhát kérdezted csak)

De,hogy néz ki ha valaki nőiesen néz ki de nem úgy viselkedik??De mind1 hagyjuk...Leírom hova mit vegyél fel!!!:)

-suliba:a suli az suli...Ezért persze kicsit visszafogottabban kell öltözködni és nem kirívóan!"Szezolálisan" egy kisebb sarkú csizma,ez lehet boka vagy akár magasszárú is.De ha van egy kis sarok akkor nőiesebb hatás mint a lapos talpú!

Ruhába pedig:répanaci...nem agyonkoptatott szaggatott...Hanem igényesebb sötét farmer! Valami pl.Retro Jeans vagy Mayo chix-es pólóval+rá egy kötött boleró.


Iskolán kivül:Sok "cicababa" a hétköznapokra mondjuk egy márkásabb melegítőt húz fel,vagy esetleg plüssös melegítőt valami (nem deszkás stb...) nőies,keskeny sportcipővel.


Buliba:Húzhatsz akár kivágott felsőket,miniszoknyát egy csipkés leggingel,Vagy vegyél egy farmer hatású legginget és hozzá egy szép tunikát.Ide húzhatsz egytra magas sarkú cipőket,csizmákat,Jah és a kiegészítőket se feledd...Fülbevaló,karkötő,nyaklánc stb...


20/L


-bulizni?

2010. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a végén a *bulizni?-t véletlenül írtam
2010. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)))

Hát, már a viselkedésem kezd nőiesedni, leszoktam a hajvasalásról, mástmár ilyen nagy loknis hajam van, és a sminkem általában csak annyi, hogy véknyan kihúzom a szememet feketével+joonagy pillákat csinálok :))

meg néha világos rózsaszín szájfény (de nem az a p*csás, tüdöbajszínű, hanem olyan kis természetes :))

2010. nov. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!