Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, ha 13 évesen "nőiesebben"...

Baj, ha 13 évesen "nőiesebben" szeretnék öltözködni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 17 éves nővérem, és annyira jó ruhái vannak pl: ingek, kardigánok, mellények, leggingsek, táskák stb.

És én is szeretnék ilyesmi ruhákat hordani, de amikor mondtam neki, azt mondta hogy az nekem még nem való.


És az lenne a kérdésem, hogy szerintetek egy 13 éves lánynak hogy "illik" öltözködni?


2010. aug. 25. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
sztem örülj h fiatal vagy, ne akarj idősebbnek kinézni
2010. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondta hogy idősebbnek akar kinézni hanem azt hogy nőiesebben. Nem ugyan az kedves első! -.-


Szerintem nyugodtan öltözködhetsz úgy mint a nővéred. Magassarkút és kivágott felsőket hanyagold. Meg persze az extra mini szoknyákat is. Azért ne utánozd le teljesen. Legyen saját stílusod is. Sok sikert. ;] 15/L

2010. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Baj.

13 évesen kislány vagy, nem pedig nő. A nővérednek igaza van.

2010. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
nőiesebben? szóval krvásan..már most ribanckodni akarsz..
2010. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszii. A magassarkú és a kivágott felső várhat :))



A nőies egyet jelent a k*rvással?:/

Megmutatom mire gondoltam:


[link]



[link]



[link]



[link]

(magassarkú nélkül persze)



Vmi ilyesmire gondoltam:)


Mit szóltok hozzá?

2010. aug. 25. 23:08
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

LOL idáig nem is tudtam, mi az a leggings. XD Most nyomtam egyet guglival... :D Cicanadrág, miért nem lehet az mondani?

13 évesen én sima pólókat és farmert hordtam, az asszem hetedik... Ja, igen. Nem tudom, miért akarsz "nőies" lenni, kislány vagy, melled sincs még (legalábbis alig), és az alakod sem nőies, kislányos. Majd 16-17 évesen erre visszatérhetsz.

2010. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jah..xD én meg azért írtam cicanaci helyett leggingst mert azthittem h az az "elterjedtebb" vagy hogymondjam...

Igen, hetedik...most megyek 8.ba.

Ahha.... eddig én is farmert hordtam pólóval, de most bekattant vmi és ez tetszik... de ha ennyire elvetemült öltet akkor lehet hogy várok :))

2010. aug. 25. 23:17
 8/16 anonim ***** válasza:

szerintem ne tucat akrj leni(: alikics ki egy saját stilust ami nöiesebb de a te korosztályodnaak megfelel(:

amuugy 14 éves avgyokés én uyg öltözködöm ahogy nekem teciik nöiesen de mégis egyedi(:

2010. aug. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk a linkeltekkel nincs baj, de azért kicsit visszafogottabban, legyen benne a saját stílusod is. :)
2010. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis most megyek 8.ba:) Nekem is bejön ez a stílus és nálunk sokan hordják..bár én maradok a sportosnál,csőnaci,tornacipő,póló:)


23:13: csak annyi,hogy azért annyira nem kislány..és h melle is alig van nem tudhatod,most ez rólam példa mert énis most 13 vok(minny 14)és a koromhoz képest nagy...

ez attól függ ki milyen,lehet te azért mondod mert deszka vagy;)

2010. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!