Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz a szilikonpánt?

Nagyon gáz a szilikonpánt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

Én nem vagyok plázapitsa de szilikonpántot hordok elég gyakran. Szerintem kényelmes bár nekem a hagyományos szövetből készült pánt is ugyanúgy bejön. ;)

Nem gáz egyikse... sőt inkább az a gáz ha a szövet pánt lóg ki a felső alól. Az nagyon tré, de a magazonokban is ki szokták fejteni... az a gázos.

2008. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem minden ciki aminek az lenne a rendeltetése, hogy rejtve maradjon, a valóságban viszont nagyon is feltünő. Nincs ez másképp a szolikonpánttal és az átlátszó sebtapasszal sem. Ahogy előttem is írta valaki, inkább hordj olyan színű pántot amilyen felső van rajtad. Vagy jó a sima fehér is ha az ember felvesz hozzá egy ugyan olyan színű övet. Mondjuk ez stílusfüggő is. Nekem bejön, és nem tróger, mint a műanyag alá izzadt bőr:S
2008. dec. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
77%
Én szívem szerint hordanék szilikonpántot, de nem bírja a bőröm...folyamatosan bevág meg beizzad. Ráadásul nagyon csúnya piros lesz utána pár napig ...szóval leszavazva :)
2008. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 pry ***** válasza:
100%
Ha már egy melltartó pántját szilikonpántra tudod cserélni, akkor eléggé variálható, Tehát pl keresztbe, nyakba akaszthatót is lehet belőle csinálni ha a felső úgy kívánja. Amúgy szerintem pántnélküli felsőkhöz ezek is jól mennek, simán pánt nélkül is fentmarad, de lehet olyat is kapni ami kifejezetten ilyen ruhákhoz van
2008. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%

egyáltalán nem gáz:)

az a gáz ha kilátszik, valamilyen színes pánt.

a szilikon alig látszik és nekem kényekmesebb is?:)

2009. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%

20:46-os vagyok

és nekem soha nem izzadt még be alá a bőröm:)

2009. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj vele, hogy nagyon olcsó hatást kelt. Nem baj, ha az ember kínaiban vásárol, de ha méterekről süt róla az olcsóság, minőségtelenség az szörnyű. Márkás fehérneműboltokban nem véletlenül nem lehet szilikonpántot kapni. Pánt nélküli felsőhöz pánt nélküli melltartó, spagettipántoshoz ízlés szerint vagy pánt nélküli, vagy a felső színével harmonizáló melltartó. Szerintem nagyon idióta, mert semmivel nem kevésbé feltűnő, mint a szövet társai.
2011. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A stlylistokat ki hagyhatnánk ebből mert egy éve még az volt a baj ha a melltartónak a rendes pántja látszott ki. Szerinte nem gáz...
2011. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nehogy gáz! Sokkal gázabb ha vaakin van egy piros top és kilátszik a fekete melltartópát.
2011. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
-.- Oké, szal pl csőtoppokhoz pántnélküli melltartó, és akinek mondjuk van egy kis felesleg vagy nem éppen tökéletes a melle? Az h vegyen fel pántnélkülit? Én vettem pántnélküli melltartót. Életem legrosszabb döntése volt. Magasságomhoz és súlyomhoz képest nagy mellem van (165 cm, 48 kg), de a pántélküli melltartóban úgy tűnt mintha nem is lenne mellem. A másik az, hogy szorított (mivel úgy tartja) mégis lecsúszott, annak ellenére h szorított. Inkább látszódjon ki a pánt, de legyen kényelmes.
2011. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!