Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyire gáz manapság a sziliko...

Ennyire gáz manapság a szilikonpánt? De akkor milyen pántot húzzak egy csőtophoz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy létezik pánt nélküli melltartó, de az kiszorítja a belemet is..

És egyébként attól, hogy sokan azt mondják, hogy gáz, én mégis sok szilikonpántos lányt látok, és én is használom..


Még egy kérdés: miért gáz?Egy éve még nem volt az..

17/L


2010. júl. 12. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz. Én szoktam néha használni ezt a megoldást, ha valamelyik fölsőm nem tetszik a melltartó eredeti pántjával. Általában ilyenkor lecserélem, de nem annyira szeretem, mert csúszkál össze vissza meg ha buliba felveszed beleizzadsz és bekoszolódik. Csak nagyon néha használom ezt a megoldást, de ettől függetlenül nem gáz.

Az már inkább gáz ha felvesz az ember egy piros csőtoppot egy rózsaszín vagy rikítózöld melltartópánttal. Nyugodtan hordd a csőtoppot szilikonpánttal, de trikókat hordhatsz azonos színű melltartópánttal. :)


18/L

2010. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nagyon ronda, főleg csőtophoz. Egyátalán nem láthatatlan, ugyanúgy észrevehető, mint egy normál pánt.Rengeteg megsárgult szilikonpántot látni, ráadásul a legtöbb lánynak belevág a bőrébe. Remek pántnélküli melltartókat lehet kapni, csak a megfelelő méretet és minőséget kell választani.


26/N

2010. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

[link]

A cikk alatti fórumban sokat olvashatsz eme remek darabról alkotott véleményekről.

Az egyik kedvencem: "Amikor először láttam szilikonpántot, azt hittem cellux van ráragasztva szegényre."

2010. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se gáz...Én is próbáltam a pánt nélküli melltartót, de vagy a belemet szorította ki vagy semmit se tartott ami nekem elég gáz ugyanis nagyok a melleim.Nem egyet próbáltam, de valahoyg egyik se jött be.Használok néha én is szilikonpántot csőtophoz.
2010. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

sztem a szilikonpánt világéletben gáz volt és az is marad, mert egyszerűen ronda. az lenne a lényege, h ne látszódjon, de ugyanúgy látszik. elég nagy mellem van (D kosaras), mégse hordom a csőtopjaim szilikonpánttal, hanem vettem egy jó, kicsit drágább pánt nélküli melltartóm és semmi gondom vele, tökéletesen tart, nem szorítja ki a belem :)

22/L

2010. júl. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

természetellenes hatást kelt.:s

egyébként maga a pánt nem gáz, csak ha már elszíneződött.:s

2010. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen szerintem sem gáz, de néha kényelmetlen tud lenni...am kerestem pántnélküli melltartót...hát a legolcsóbb háromezer volt...nemtom de nekem ez eléggé sok
2010. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

A szilikonpánt ronda, gagyi, ízléstelen és igénytelen. utálom azokat a cuccokat, amiknek az lenne a célja, hogy rejtve maradjanak és mégis feltűnőbbek mint bármi más... igenis lehet jó minőségű pánt nélküli melltartókat kapni, ami nem "szorítja ki a belet" és tart. csőtophoz szilikonpát meg egyenesen szörnyű. és nemcsak 1 éve, de már amikor megjelent is gáz volt.

24 N

2010. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
én is inkább javítanám azt amit írtam! szilikonpánt magában nem gáz, de csőtophoz szerintem mégse vedd fel :S amúgy bármilyen más felsőhöz fel lehet venni csak ne csőtophoz (bár egy normális trikó alá vehetsz mást)
2010. júl. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Én utálom a szilikonpántot.. engem vhogy annyira idegesít.. brrr.. És tényleg látszik is.

Nekem van egy pánt nélküli melltartóm. tezenisben vettem. És nagyon jó, kényelmes. :)

2010. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!