Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye, hogy a szilikonpánt...

Ugye, hogy a szilikonpánt igénytelenség?

Figyelt kérdés
Pár éve még divat volt, nekem is volt, de általában pár órán belül elszakadt. Beizzadtam alá, pattanások nőttek a helyén, szóval mocskos dolgokat művelt. Tavaly megvettem a pántnélküli melltartómat (2000 ft-ért), és elég jól megtartja a 85/b-s melleimet, azóta különösen allergiás vagyok a szilikonpántra. Olyan barátnőim hordják, akik nálam sokkal gazdagabbak, minden héten új ruhát vesznek stb., de még az elegáns estélyi meg a szalagavatós keringőruha alá is azt veszik fel. Komolyan mondom hánynom kell, mi lenne az a 2000 ft nekik egy melltartóért? Amikor megláttak csőfelsőben, szilikonpánt nélkül, elámultak, hogy én ezt hogy tudtam így megoldani? Mondom pántnélküli melltartó. De ők állították, hogy az legalább 10ezer ft, és nem lehet, csak pesten kapni. Tényleg csak én gondolom így?
2010. dec. 17. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

a szilikonpántból is lehet jó minőségűt kapni.

nekem is van (most is ilyen van rajtam) igaz, h egy kicsit drága, de nagyon jó...

amúgy a csőfelső tényleg tök jó, én is szeretnék! :D

2010. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bocipók ***** válasza:
40%

Sztem is igénytelen a szilikonpánt, ha nem szakad el, akkor meg besárgul.

Igen, már vannak igényes, pántnélküli (vagy variálható pántú) melltartók, amik jól tartanak. Mondjuk nekem is a drága vált be, neked mákod van!!!

2010. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

én elég ritkán hordok olyan ruhát,aminél nagyon gáz,ha kilátszik a pánt.de a bankettes ruhám pánt nélküli volt és én felpróbáltam olyan melltartót is amit te mondasz,de mindig az az érzetem volt,h leesik rólam,úgyhogy a saját közérzetem érdekében szilikonpántot vettem fel.na bumm.de ilyen besárgult cuccra gondolj.nem éreztem magam rosszul és én valamiért be sem izzadtam alá,pedig igen, igen jól éreztem magam....

engem nem zavar ha másokon az van,de mondom én is csak ritkán hordom(inkább azért mert könnyen kilazul) de az tényleg igénytelenség,ha be van sárgulva és látni rajta,h nem mai darab.

2010. dec. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
egy titka van a szilikonpántnak gyakran cserélni kell, amúgy semmi baj nincs vele szerintem. na meg tényleg nem a kínaiból kell bóvlit venni.
2010. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Pánt nélküli melltartó akciósan a kínai piacon 500Ft-tól kezdődik:)


Én sem bírom elviselni a szilikonpántot. Nem értem miért olyan nagy dolog a oánt nélküli melltartó: méghogy estélyi ruhához, ami váll nélküli, ahhoz szilikonos? Atyám... Igénytelenség felsőfokon. Max. atlétához szilikonpántos, de spagetiipántoshoz akkoris tabu!


Egyetértek Veled, kedves kérdező.


26L

2010. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
22:30-as vagyok. Bocs a rengeteg helyesírási hibáért: nagyon siettem:D
2010. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor tartom igénytelennek, ha elegánsabb ruhához van felvéve, meg akkor, ha besárgult. De én szoktam hordani néha, mert nekem sajnos annyira lógnak a melleim, hogy pántnélküli nem tartja meg (nem kínais/noname vacak melltartóról van szó, hanem Triumphról, ami azért az én pénztárcámhoz már nagyon drága...), viszont néha én is szeretnék/szeretek pántnélküli ruhákat hordani, és egyébként jól is állnak, mert a vállam szép.
2010. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem szép,de nekem muszáj hordanom,mert akkora a mellem,hogy pántos melltartót is alig tudok szerezni:P:D
2010. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar ha máson az van, az ő dolguk. szerintem mindenki maga döntse el, ha jól érzi benne magát, akkor vegye fel. én speciel mikor hogy oldom meg, de nem is igazán érdekel. szerintem nem itt kezdődik az igénytelenség.
2010. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem sem igénytelenség,kivéve ha már tényleg sárga.

Egyet értek az előző válaszolóval,mindenki döntse el milyet hord.

Nem értem ebből mért kell ekkora drámát csinálni,ha nem tetszik ne nézd...:S

2010. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!