Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye, hogy a szilikonpánt...

Ugye, hogy a szilikonpánt igénytelenség?

Figyelt kérdés
Pár éve még divat volt, nekem is volt, de általában pár órán belül elszakadt. Beizzadtam alá, pattanások nőttek a helyén, szóval mocskos dolgokat művelt. Tavaly megvettem a pántnélküli melltartómat (2000 ft-ért), és elég jól megtartja a 85/b-s melleimet, azóta különösen allergiás vagyok a szilikonpántra. Olyan barátnőim hordják, akik nálam sokkal gazdagabbak, minden héten új ruhát vesznek stb., de még az elegáns estélyi meg a szalagavatós keringőruha alá is azt veszik fel. Komolyan mondom hánynom kell, mi lenne az a 2000 ft nekik egy melltartóért? Amikor megláttak csőfelsőben, szilikonpánt nélkül, elámultak, hogy én ezt hogy tudtam így megoldani? Mondom pántnélküli melltartó. De ők állították, hogy az legalább 10ezer ft, és nem lehet, csak pesten kapni. Tényleg csak én gondolom így?
2010. dec. 17. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%
Mi közöd van neked ahhoz h a barátnőid mit hordanak?Ha nekik tetszik akkor hordják! Ennyi!
2010. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!