Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki a szilikonpánt? Te...

Miért ciki a szilikonpánt? Te mivel helyettesíted? Pl: egy váll nélküli ruhát, vagy pántos felsőt hogyan lehet viselni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy milyen égő szilikonpéntot hordani, ez idáig oké, de melltartót mindenképp akarok viselni, nyáron is, nem érdekel milyen meleg van. Az is ciki, ha kilátszik a pánt. És a pánt nélküli melltartó az milyen? tart rendesen?
2010. aug. 13. 12:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Pánt nélküli melltartó esetleg?! Tart tökéletesen. Az én 90d-s mellemet is megtartja. Bátran hordj ilyet.
2010. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
a pántnélküli is tart, ha jó a melltartómérete. Szerintem is ciki a szilikonpánt, olcsónak tünik benne mindenki. amúgy, ha kilátszik a melltartópánt az még divat is (persze, ha nem szilikon).
2010. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Pántos felsővel nagyon jól néz ki ha szines a melltartópánt
2010. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

fuuuuuuuj csak szilikonpántot neee


már szinte mindenhol lehet pántnélküli melltartót kapnii!!!

2010. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem akarok szilikonpántot hordani, pár éve volt, de rohadt kényelmetlen, és idegesítő.

csak bajba voltam, hogy mit vegyek fel, ha nem szabad látszódnia a pántnak, pl. alkalmi ruhánál.de köszi a válaszokat, megpróbálom ezt a pánt nélkülit, csak nekem olyan hihetetlen, hogy úgy is tart rendesen

2010. aug. 13. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Pánt nélkülit csak olyan helyen vegyél, ahol fel lehet próbálni, mert itt tényleg extra fontos a pontosan megfelelő méret (különben aláfordul a szilikon és semmit nem ér).

Egyébként szerintem mindenképp jó befektetés, szerintem nem csak a szilikonpánt igénytelen, hanem úgy általában ha nagyon kilóg a melltartópánt, pl. pánt nélküli felsőnél, ahol ráadásul pont a lényeget rontja el, vagy középről nyakbakötős felsőnél kétoldalt a pántok... fujj! Ezeknél mind a pánt nélküli ízléses megoldást kínál :)

2010. aug. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem csak akkor gáz, ha az izzadságtól besárgul vagy ha nagyon bevág a bőrbe. Ja, és azért nagyon elegáns helyre én nem venném fel.

Én szoktam egyébként szilikonpántos melltartót viselni, mert sajnos a pántnélküli melltartó nem tartja eléggé a melleimet (pedig nem vmi kínai, olcsó vacak :(...), és egyébként meg jól állnak a pántnélküliek. Ja, és sztem még mindig ez a jobb alternatíva, mint a kilátszó melltartópánt (hacsak nem ugyanolyan színű a melltartó pántja, mint a felső).

Viszont aki tud, az inkább hordjon pánt nélkülit, nagy átlagban beválik az embereknek :).

2010. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Pántos felsővel nagyon jól néz ki ha szines a melltartópánt"


Hát k*rva jól néz ki nem mondom. :P

2010. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!