Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz a szilikonpánt?

Nagyon gáz a szilikonpánt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem.
2008. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Néhány éve mindenkin olyat lehetett látni, amikor az volt a ciki, ha kilátszott a melltartód pántja. most meg valahogy a szilikonpánt lett a ciki. a jobb fehérneműboltokban eleve nem is nagyon lehet olyan melltartót kapni, aminek levehetős a pántja.

meg lehet figyelni, hogy ízléstelen, csiricsáré öltözetű "etnikum" lányokon lehet manapság ilyet látni.

ezenkívül véleményem szerint csúnya látvány, ha beizzad alatta a bőröd, és ha elszíneződik maga a pánt. a legszörnyűbb, ha valaki kivágott pántnélküli estélyiruha alá vesz fell szilikonpántot..brrr.. ujjatlan felsők alá nyugodtan lehet venni megegyező/hasonló színű melltartót, kigágott estélyik, báli ruhák alá pedig vagy pántnélküli melltartót, vagy pedig semmit!

2008. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
79%
Szia! Egyáltalán nem gáz. Vannak már szinesek mintásak is:) Egy hátránya vna elszineződik de ha veszel mindig másikat akkor úgy jó:) Báli ruhák alá viszont pánt nélküli melltartó szerintem is:)
2008. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem undorító. Még stylist véleményét is kikérték róla, azt mondta, hogy nem esztétikus!
2008. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sem valami guszta, pláne, hogy ugyanúgy látszik, mint egy rendes pánt.. Már az anyaga is egy tök mű dolog, szóval eléggé visszataszító. És általában igénytelen, szétszolizott plázababákon lehet látni ilyeneket. Hozzájuk legalább illik..
2008. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon gáz, akkor inkább olyan színű mlltartót vegyél fel, mint a felsőd, vagy pántnélülit!
2008. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem akarok én szilikon pántozni :)) Csak kíváncsi voltam a véleményekre. Egyik oldalon olvastam ma, hogy az átlátszó sebtapasz is éppolyan gáz, mint a szilikonpánt, és gondoltam megkérdezem, hogy nektek mi a véleményetek :)

De ha már sebtapasz.. Szerintetek az gáz? oO Mer szerintem olyan mindegy, hogy átlátszó, vagy olyan mezei bőrszínű..

2008. dec. 7. 19:03
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gagyi és teljesen mű hatás. (ragtapasz)
2008. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt az átlátszó sebtapaszt írd ki külön kérdésbe,nehogy kisatírozzák,mert nem a kérdésre válaszol,aki ír valamit.

Az átlátszó sebtapasz miért lenne gáz?Attól függ,hol van.

Nyáron egy-két új cipőm "betörésénél" szinte elmaradhatatlan kellék.Sztem.

2008. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább hagyományosat használok
2008. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!