Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Nektek tényleg nem jön...

Pasik! Nektek tényleg nem jön be ha egy csaj torna cipőben van? úgy már nem is lehet szexi?

Figyelt kérdés
légyszi kort is!
2010. aug. 21. 10:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%

Azoknak a pasiknak,akik azért nyávognak,hogy a csaj csak magassarkúban lehet szexi..

Próbáljanak már egyszer ők egész nap abban lenni,abban futni busz után,abban sétálni mászkálni ügyet intézni.

A magassarkú k*rva kényelmetlen egy idő után.Fú de felhúztam magamat.

2010. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:42


Én nyilván nem tudom magam beleképzelni hisz férfiból vagyok,de én nem irtam,hogy egésznap abban tipegjen,de egy randira igazán megtisztelhetné a leendő párját,hogy egy magassarkút vesz fel és nem egy tornacsukát!!Amit irtál,ügyintézésre,szaladgálásra busz után,persze jó a tornacipő,de fontosabb eseményekre inkább magassarkú..

2010. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
itt nem arról van szó, hogy csak magassarkúban lehet nőies egy nő, hanem a tornacsukáról. A legjobb talán egy szép magassarkú, DE. A magassarkú és a tornacsuka között azért még van egy-két fazon, hogy finoman fejezzem ki magam. Például azok a balerina cipők szerintem nőiesek, de a tornacsuka nem. A tornacsuka nem éppen nőies viselet, pusztán most nagy divat, meglehetősen slampos.
2010. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%

18:45-nek

elsősorban nem neked szántam az üzenetet,randira,színházba,vacsorára,elegáns eseményekre szerintem is alap a magassarkú.

de hogy valaki azt követelje tőlünk,hogy mindig abba legyünk,az nevetséges.

2010. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

"de hogy valaki azt követelje tőlünk,hogy mindig abba legyünk,az nevetséges."

Az már kimeriti az emberkinzás fogalmát...,még igy férfi fejjel is igy gondolom,meg látom is,mikor nap vége felé a nők akik magassarkút hordanak a melóhelyemen egyre többször lépnek ki belőle..,szóval eltudom képzelni!

2010. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. aug. 21. 21:49
 27/32 anonim ***** válasza:
18:48 válaszolónak igaza van abban hogy van átmenet a magassarkú és a tornacipő között, de ha valaki a sportos stílust szereti és szaladgáláshoz kell akkor is inkább egy egyszerűbb edzőcipő
2010. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%
A tornacipő sem egészségesebb, mint a magassarkú, sőt! Legalább annyira káros.
2010. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
44%

én imádom a lányokon a Tornacipőt ... legtöbb barátnőmnek volt is 1-2 Converse de álltalában a mostani vékonyitott talpuak...


22/f

2010. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak aki lepontozott csak azért,meg megmondtam a véleményemet.(y)
2010. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!