Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik! Nektek tényleg nem jön...

Pasik! Nektek tényleg nem jön be ha egy csaj torna cipőben van? úgy már nem is lehet szexi?

Figyelt kérdés
légyszi kort is!
2010. aug. 21. 10:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%

Nézd..,nem nőies!!Néha elmegy,de úgy túlnyomórészt nem szeretem benne a nőket..

Inkább egy szép papucsban vagy magassarkúban,nah az nőies!! 28F

2010. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
78%

Ha NAGYON próbálkozik, akkor lehet. Eleve, ha arra van szükség, hogy szexi legyen, akkor olyan ruhákat fog felvenni, ami elüt a tornacipőtől.


De hétköznapiasan, ahogy valószínűleg a kérdést feltetted nem igazán. Tiniknek bejöhet, akiknek fontosabb a társaság és a menőség, mint a valódi dolgok, de nem nőies, tehát nem szexi.

2010. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem unjátok még ezeket a kérdéseket feltenni? Minden 3. kérdés a konzerv, supra, menő- e ez, az, nőies- e a tornacipő, elég trendi- e.... stb.


A válaszom: nem nőies (mitől is lenne az??) de ha egy nő alapból szexi akkor egy tornacipőben, vagy melegítőruhában, vagy pamutpizsamában is szexi és nőies.

Persze egy nő öltözzön nőnek, ne pedig egy kisfiúnak illetve ne úgy lépjen mindig ki a házból, mintha tornaórára menne. Néha lehet, hogy ha mindig, akkor nem látom meg benne a nőt, hanem maximum a barátot, a havert.


Mellékesen: 15 éves lányok nem nők, majd 5 év múlva lesznek azok, így- mivel gondolom a kérdést egy tini tette fel- a válaszok nem számítanak.

Suliba- gimibe- tökéletes ha sportosan megy az ember, felesleges 25 évesnek öltözni. Azért majd 19 évesen az egyetemi előadásokra ne tornacsukában menj. Ott már nem lesz menő, a sok csinosan felöltözött lány között.


26/F

2010. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%

Lány vagyok, imádom a tornacipőt, és nem azért, mert az olyan szexi, hanem mert kényelmes, rohangálós napokra, suliba tökéletes. Egyébként az egyik válaszolónál a pont, ha egy lány szexi, akkor tornacipőben is az, aki meg nem, azon a magassarkú sem dob sokat.

Kérdező, ha szereted a tornacsukát, hordd nyugodtan, ne érdekeljen mások véleménye. Magadért öltözz, ne egy pasiért. Nekem van egy csomó ruhám, ami a pask szerint biztosan ultranőietlen, pl. bőszárú meg mélyülepű farmer, tornacsuka, sima póló... Egyik napon így öltözöm, másikon nőiesebben, mert imádom a cicanadrágot, magassarkút, csajos cuccokat is ennek ellenére. Ha ez valakinek nem tetszik, istenem, vagy fogadjon el így, vagy pá!

2010. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
50%
15:25 vagyok, kor lemaradt, 14/L
2010. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%

lehet szexi tornacipőben is, de én irtózok tőle. szerintem ocsmányak azok a conversek, főleg, hogy mindenkin olyan van. ráadásul nem tudom felfogni, hogy valaki 15ezret ad egy olyan cipőért. van egy olyan érzésem, hogy nagyon kényelmetlenek is. tényleg felfoghatatlan...

22f

2010. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

na most provokáltatok :D

a converse... nem kényelmetlen, és én csak converse-t hordok

azonkívül van persze magassarkúm is (nem egy-két pár hanem 10 fölött) hétköznapra csak tornacipőt hordok, úgy is randizok... nem igazán kapok elutasítást. ez a stílusom ha valakinek nem tetszene se érdekelne :D


igenis lehet szexi egy csaj tornacipőben, csak tudjon öltözködni

2010. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

" úgy is randizok... "


Bátor vagy..,de sztem azzal,hogy tornacsukát veszel föl nem tiszteled meg a leendő partnered azzal,hogy adsz magadra egy kicsit és a nőcis oldaladat mutatod meg!Egy tornacipő jó arra,hogy ha sokat kell szaladgálni a városban v szórakozni,kirándulni,de egy eseményre(randi stb..) gááááz!

2010. aug. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
43%
Mert miért van azzal baj, ha abban randizik? Nem látok benne semmit igazán, vagyis (már írtam) nekem tetszik. Miért lesz attól nőiesebb? Ha tetszik akkor tetszik, ha nem, akkor semmilyen cipőben nem fog jobban tetszeni. Nem értem, miért attól lesz valaki nőies, hogy magassarkút vesz fel, számomra az olyan természetellenesebb jóval. Meg miért lenne nőietlenebb egy normális cipőben?
2010. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%

" Nem értem, miért attól lesz valaki nőies, hogy magassarkút vesz fel, számomra az olyan természetellenesebb jóval. Meg miért lenne nőietlenebb egy normális cipőben?"


Mert egy magassarkú,vagy egy szép papucs jobban kihangsúlyozza a nőiességét,a lába szépségét,mint egy tornacsuka!

Ha neked a tornacsuka nőies ahoz csak gratulálni tudok...

2010. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!