Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ne vegyek replika órát?

Miért ne vegyek replika órát?

Figyelt kérdés

Sok kérdést átböngésztem a témával kapcsolatban, de mindenütt csak azt olvastam, hogy: "mert gáz."

Szerintem rohadtul nem nézi senki sem, hogy milyen órám van, ha a munkahelyemen senki sem foglalkozik ilyesmivel, nyilvános helyekre nem igazán járok, munkába stb. meg kocsival járok, nem tömegközlekedek.

Ha tetszik egy-egy komoly márka, akkor miért vegyek gagyi kinézetű Daniel Kleineket meg Casiokat, ha 60-70 ezerért már kapok komolyabb minőségű replika órákat, amiben azért nem 2 dolláros quartz szerkezet van?!

Máskor azt mondják nem kell törődni vele mit mondanak mások, ha boldog vagy, ebben az esetben meg rögtön az van, hogy ne vegyél, mert mit fognak gondolni rólad... Kicsit ellentmondásos.



2021. jan. 19. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

A 60-70 ezresben is 2 dolláros quartz fos van. És azért ne vegyél, mert igénytelen.


Orient búvár miért nem jó? [link]

2021. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tetszik egyik Orient sem. De a búvár órák sem a zsánereim.
2021. jan. 19. 20:05
 3/24 anonim ***** válasza:
Akkor?
2021. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Inkább a pilóták, például a Breitling, IWC talán még.
2021. jan. 19. 20:13
 5/24 anonim ***** válasza:
2021. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert egy olyan cégnek adsz pénzt, aki más fáradságos munkáján, pénzt nem kímélő marketingkampányán élősködve keres gerinctelen módon pénzt. Nem mellesleg a legtöbb esetben nagyon rossz minőségű órát kapsz valószínűleg így is túlárazva, legtöbb esetben 0 quality controllal. Mármint mondjuk most nézzünk egy 60 ezres "Rolexet". Sorjás lesz a széle a legtöbbnek, csörömpöl a szíj, a csat, nem lesznek szépek, pontosak a tok vonalai, illesztései néhol. És a többi. Olcsóbban szebb és jobb minőségű Seikot vagy Orientet, Citizent kapsz. És ott nem vered át sem magad sem mást.
2021. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ha gondolod én szívesen atkuldom neked, hogy mennyire "rossz" a minősége egy ilyen órának.

Szerintem kicsit le vagytok ragadva úgymond annál, hogy milyet lehetett kapni ezelőtt 7-8 évekkel.

2021. jan. 19. 21:36
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
A 7. alapján kérdem, te most magadat győzködöd, vagy minket? A fos az fos. Ennyi.
2021. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért amiért hamis pénzzel sem fizetünk még akkor sem ha a sarki kisbolt nyugdíjas pénztárosát át tudod verni vele. Illegális. Meg vérciki. Aki hamisítványt hord az egy igénytelen hulladék.
2021. jan. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez olyan, mintha olyan autóval járnál, ami egy lábbal tekerős gyerekgokart vázra épül, és kartonpapírból van rá hajtogatva Lamborghini kaszni.
2021. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!