Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ne vegyek replika órát?

Miért ne vegyek replika órát?

Figyelt kérdés

Sok kérdést átböngésztem a témával kapcsolatban, de mindenütt csak azt olvastam, hogy: "mert gáz."

Szerintem rohadtul nem nézi senki sem, hogy milyen órám van, ha a munkahelyemen senki sem foglalkozik ilyesmivel, nyilvános helyekre nem igazán járok, munkába stb. meg kocsival járok, nem tömegközlekedek.

Ha tetszik egy-egy komoly márka, akkor miért vegyek gagyi kinézetű Daniel Kleineket meg Casiokat, ha 60-70 ezerért már kapok komolyabb minőségű replika órákat, amiben azért nem 2 dolláros quartz szerkezet van?!

Máskor azt mondják nem kell törődni vele mit mondanak mások, ha boldog vagy, ebben az esetben meg rögtön az van, hogy ne vegyél, mert mit fognak gondolni rólad... Kicsit ellentmondásos.



2021. jan. 19. 19:52
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azért ennyire ne túlozzunk😅

Biztos nem olyan minőségű a szerkezet, de külsőre nem igazán lehet megmondani egy jobb replikarol, szóval nem értek egyet.

Magyarországon lehet, hogy nem lehet kapni csak gagyi replikákat, de külföldön más a helyzet :)

2021. jan. 20. 16:31
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

11

Legalább magaddal szemben lehetnél annyira igényes, hogy nem veszel olcsó hamisítványokat. Ha az átlag fogatlan prolinak nem is tűnik fel attól te tudni fogod meg mindenki akinek fogalma van az órákról.

2021. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, hogy szerinted senki nem nézi mi van a kezeden. (Ami amúgy nem igaz) Oké. Legyen. Nem fogadod el azt az érvet, hogy mert gáz. (Amúgy rettentő gáz). Oké. Tehát marhára nem érdekel mások véleménye, nem másoknak veszed az órát.


Akkor teszem fel a kérdést. Kinek veszed az órát? Legtöbb értelmes ember magának. Hogy örömet szerezzen magának. És most itt tekintsünk el az egyszerű halandóktól, akik bemennek egy boltba, ráböknek az első 30 ezres órára ami mutatja az időt. Maradjunk az órakedvelőknél. Akiknek tetszenek az órák. Van több is. Érdekli őket.

Ki az istennek veszed az órát? Magadnak, nem? Pláne ha már itt Breitling magaslatokba beszélgetünk. Miért veszel Breitlinget? Egy az, mert rohadt jól néz ki. Másik meg az, hogy háá atyaisten egy Breitling van a kezemen. És ezt az érzést adja. Énis akarnék Breitlinget a kezemre. Valszeg egyszer veszek is. De eredetit.


Egy 200$-os szar... Ne hívjuk replikának. Nem kell szépíteni. Ezek hamisítványok. Mindegy, hogy 15 dollár, vagy 200. HAMIS. Az eredeti márkához semmi köze.

Ha akarsz egy Breitlinget, akarod azt, hogy az fityegjen a csuklódon, bele vagy szerelmesedve a Breitlingbe, agyad eldobnád, ha hordhatnád... Akkor szerinted ezt az érzést vissza fogja adni egy HAMISÍTVÁNY? Aminek annyi köze van a Breitlinghez, mint a zacskó Pombärnek itt mellettem.


Teljesen felesleges. Pont ez a baj ezekkel a kamukkal. Hiába néz ki 99%-ban úgy mint az eredeti. Nem az. Soha nem lesz az. És engem rohadtul nem érdekelne, ha nem látszik a különbség.Magamnak veszem, hogy engem tegyen boldoggá. Én tudom az igazságot, és az elég. Tudom hogy kamu, nem hogy nem tesz boldoggá, még szégyenérzetet is adna.


Komolyan, 200$-ért kapni tök normális órákat. Már a svájciak is beköszönnek. Nem kell feltétlen a divatórákra gondolni, hogy Armani meg Daniel Klein.

De ha szereted az órákat, akkor tiszteld őket is, meg a márkákat is annyira, hogy nem veszel fel ilyen kamu szarokat.

2021. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Az előző tökéletes választ adott.

Kérdező neked meg ha ezek mellett is kell a "drága gagyi", amit te replikának csúfolsz, hát akkor viseld egészséggel.

2021. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ez olyan, mintha olyan autóval járnál, ami egy lábbal tekerős gyerekgokart vázra épül, és kartonpapírból van rá hajtogatva Lamborghini kaszni."



Aki egy hangyányit is ért az órákhoz, látni fogja a kérdezőt, mennyire izzad taposás közben...

2021. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Megvettem, köszönöm a válaszokat! :)
2021. jan. 25. 18:45
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Aztán figyelj ebben a latyakos időben, a kartonpapír nem sokáig bírja!
2021. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tippet! :)
2021. jan. 25. 22:19
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Jee, gratulálok hozzá! Ja nem :'D


Ha valakinek igénye van egy svájci milliós órára (pl. Breitling), nem is értem ezt a vágyat hogyan elégíti ki egy kínai vacak :D.


Azért akarok Breitlinget, hogy legyen egy Breitlingem, nem? Esküszöm nem értem.

2021. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nekem elég ha egy az egyben úgy néz ki, és működik.

Az, hogy most milyen hiper szuper svájci szerkezet van benne, amit nem is látok marhára nem érdekel míg jól jár.

2021. jan. 26. 08:06
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!