Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ő kicsoda? És miért öltözködik...

Ő kicsoda? És miért öltözködik ennyire fiúsan?

Figyelt kérdés

[link]

Gondolom japán vagy koreai lehet ő. Ott most ez a divat? Itthon is szoktam lányokat fiúsan öltözködni, de azért nem ennyire.



2020. dec. 17. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Ez lány?
2020. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért, nem az?
2020. dec. 17. 09:32
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez fiú
2020. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
A Google képkereső szerint Kim Taehyung látható a képen, aki férfi.
2020. dec. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
nem divat. a legtöbb japán férfit és nőt gond nélkül meg tudod egymástól különböztetni. (férfit a férfitól, nőt a nőtől már kevésbé...)
2020. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Látszik hogy a kérdés arra megy ki, hogy szerencsétlen fiút, akárki is legyen, lelányozd, mert amúgy az öltözéke teljesen uniszex. Könyörgöm ez egy sima kék ing!
2020. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

amúgy a kérdezőt egyáltalán miért zavarja valaki más kinézete? (aki ráadásul a világ másik felén van?)

sajnálom, hogy a kisebbségi problémáidat más megszégyenítésével próbálod leküzdeni.

2020. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Ő fiú,ami egyébként látszik is rajta mivel ha koreai is de egy lány ott is teljesen másképp néz ki mint egy férfi.

A kérdésed így nem releváns

2020. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#6: Nem a kék ing miatt hittem lánynak, hanem az arca, a rúzsozott ajka, a sminkje illetve a fülbevalói miatt. Az ing fel sem tűnt eddig.

#7: Nagyon mellé lőttél. Nem zavar egyáltalán, csak nem értettem a dolgot. Azért is tettem fel a kérdést, hogy ez egy divat-e, mert nem találkoztam eddig még ilyen stílussal. És tényleg azt hittem, hogy lány. De most már tudom, hogy nem az, így értem is a fiús kinézetet.

2020. dec. 17. 10:21
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező,akit linkeltel egy kpop idol, énekes,koreai származású férfi.Koreaban a férfiak sminkelik magukat,igaz nem úgy mint a lányok de egy minimális sminket mint pl a képen van megszoktak csinálni.Naluk ez a szokás.
2020. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!