Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon hülyén néz ki egy...

Nagyon hülyén néz ki egy lányon ha így öltözködik?

Figyelt kérdés

Sima, egyszerű nadrág, poló pulóver.

Semmi sílus csak úgy van.



Én el akarok fiúsodni öltözködés terén és azthiszem ez így elég fiús.


2020. okt. 29. 10:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem, az a lényeg hogy neked tetszen.

Én is inkább fiùsabban öltözködöm.

2020. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen szettet is fel lehet úgy venni, hogy nőies legyen. Ha fiúsan akarsz öltözni, akkor ez jó irány. Viszont olyan szabású ruhákat válassz, amik férfiasak. Tehát egyenes szárú, nem tapadós farmet, bővebb, egyenes szabású póló, bő pulóver, sportcipő, bakancs. Ha így érzed jól magad, akkor nincs ezzel gond. Úgy öltözz, ahogy jól esik.
2020. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Jelenleg a kockás inget hordom pasket ball sapkával és magas szárú torna cipőt.

Viszont a pár napja csak városba járok, sok ember közt és láttam elég nőies öltözékeket. Akkor nagyon rosszul éreztem magam h én meg itt csöves fiúsan nézek ki.

Azt vallom h egy nő legyen nőies. Pedig senkit nem itélek el. Szóval a transzokat és a melegeketsem. Csak h én is benne vagyok nem normális számomra. Hol ott azt is tudom h nem kell normálisan lenni sem.

2020. okt. 29. 11:00
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

"pasket ball sapka"??? :D

baseballsapi lesz az, amire te gondolsz... a basket ball kosárlabdát jelent.

2020. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem, sőt... én kifejezetten szeretem.


"Semmi sílus" -- de, ez is egy stílus. Nem csak az stílus, amikor valaki nagyestélyit vesz fel, vagy szinte már bohóc módjára próbál minél feltűnőbben kintűnni.

2020. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én is fiúsan öltözködöm. Ilyen térdnadrágokat hordok:

[link]

Fölső valami fentihez hasonló bővebb póló, fekete kapucnis pulcsi:

[link]

2020. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

"Azt vallom h egy nő legyen nőies."

"Jelenleg a kockás inget hordom pasket ball sapkával és magas szárú torna cipőt. ...én meg itt csöves fiúsan nézek ki."

Valahogy nekem ez a kettő nem jön össze. Akkor magad nem tartod nőnek?

Úgy öltözködsz ahogy akarsz senkit nem érdekel különösebben. Van akinek tetszeni fog és van akinek nem.


Szerintem kicsit irigyled azokat a nőket akik úgy öltözködnek ahogy és amikor összeméred magad velük, mivel van egy elképzelésed egy nőről, hogy számodra mit jelent a nő vagy nőnek lenni és amikor találkozol egy ilyen emberrel akkor összeméred magad vele és emiatt alulmaradsz.

Úgy öltözködsz, ahogy akarsz emiatt ne szégyenkezz. Viszont ha van benned egy ilyen "irigység" akkor én azt mondom, hogy vegyél 1-2 nőiesebb darabot/szettet amit mondjuk szombaton felveszel és szaladgálsz benne a városban.(így nem kell ismerősök megjegyzésétől tartani, idegenek pedig úgyis 1x látnak)

Ha pedig bejön akkor apránként bőven tudsz változtatni.

2020. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nőies pl h&m ből vásárólt ruhákban érzem jól magam. De közben nem is akarok úgy öltözni. Igazából azért mert lmbtq tag vagyok és híve vagyok az önkifejezésnek. Hogy ha egy lányt akarok felszedni akkor legyel fiúsabb lány külsőleg is.

De talán akkot úgy kéne öltözek amilyen stílú fiús lányok jönnek be.

Szóval még nem találtam meg a stílusom



És elnézést a sok helyesírási hibákért.

2020. okt. 29. 11:39
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg tetszenek a nőies ruhák, akkor hordd azokat nyugodtan. Egyébként meg vannak nőies leszbik is, pl. Lady Szomjas. Na ő egy nagyon jó nő, női szemmel is. Attól hogy nőiesen öltözöl, még simán felszedhetsz lányokat, emiatt nem érdemes átmenni fiúba, hogyha az nem Te lennél igazán. Csak add önmagad, és úgy ismerkedjél. Sokkal kényelmesebb lesz minden szituáció.
2020. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen ismerem lady szomjast, de nála azt nem tetszik h leszbiként (amúgy biszex) nőiesen öltözik.
2020. okt. 29. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!