Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon hülyén néz ki egy...

Nagyon hülyén néz ki egy lányon ha így öltözködik?

Figyelt kérdés

Sima, egyszerű nadrág, poló pulóver.

Semmi sílus csak úgy van.



Én el akarok fiúsodni öltözködés terén és azthiszem ez így elég fiús.


2020. okt. 29. 10:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Minden hol azt kapom h azért vannak az emberek felháborodva hogy vki lepontozta.

Kérdem én: miért olyan fontos ez a dolog? Fölösleges idegeskedés,düh... Ami nem jó érzés. Engem is volt mikor lepontoztak, te pont h le sz@rtam. Azzal h most fent akad dolgokon az ember nem jut elörébb. Vissza is marad, mert eltöti a düh...😅

Sry, de ezt már muszály volt.

2020. okt. 30. 11:07
 22/25 anonim ***** válasza:

21-igazad van, nem is idegeskedem azért mert lepontoztak, lehet, hogy így jött át a hozzászólásom alapján, de ezt csak egy szimpla kérdésnek szántam, hogy miért lettem lepontozva. Nem akadtam ki, nem borultam ki. :D

Csak sosem értem miért pontoznak le egy olyan hozzászólást ami nem sértő jellegű meg semmi bántó nincs benne.

Pl.A múltkor egy olyan kérdést láttam, hogy vki megkérdezte, hogy kinek mi a kedvenc filme meg, hogy hogy szereti enni a palacsintát... És az ilyen kérdésekre is van válasz amit lepontoznak, pedig ez egyéni mindenkinek hogy mit szeret, nem kéne ezért lepontozni vkit mert mondjuk azt a filmet vagy kaját szereti amit más nem.

Csak simán furának találom, de mindegy is. Van aki biztos ezt élvezi, hogy lepontoz másokat minden kategóriában :D

2020. okt. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Engem színte mindég lepontoznak és engem sem zavar, szerintem nem lesz utazás kisorsolva a tartósan felpontozottak között.
2020. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nálam sokszor volt olyan h félre nyomtam. Ugye kicsi a gomb és nagy ujj. Kb😆 és félre nyomtam.
2020. okt. 30. 12:51
 25/25 anonim ***** válasza:
91%

A vád: Indokolatlan férfias öltözködés viselése.

A büntetés: ötventől hatvan százalékig trejdő lepontozás.

Mit tud felhozni mentségére?


(Komolyan mondom, hihetetlen ez az oldal😅

Ah, na megyek, felpontozlak, 11-es)


Kérdező, tök mindegy, hogy kihez vonzódsz és kikhez nem. Hordd azt, ami tetszik és amiben jól érzed magad.

2020. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!