Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengednétek a babátok...

Megengednétek a babátok felügyelettét egy olyan fiúnak, aki ápoló végzettségű, de nagyon lányos kinézetű, lányosan öltözködik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 15:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A fodrászom fia ilyen. Szeretne nyári munkát: gyermekfelügyeletet vagy tanulásba besegítést vállalna.
2016. jún. 6. 15:15
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha szükségem lenne gyerekfelügyeletre, akkor a szimpátia és a hozzáértés számítana egyedül. Ha te ruha alapján ítélsz, akkor ne engedd!
2016. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a külseje érdekel, amíg nem nagyon szélsőséges (veszélyes testékszerek, arcon tetoválás, pink haj, ami az arcába lóg, stb.) Szóval a nagyon szélsőség azért zavarna, mert balesetveszélyes rá nézve és a gyerekeimre nézve is. Amúgy a külső nem érdekelne. Azt tesztelném, hogy mennyire ért a gyerekek nyelvén, jó kapcsolatot tud-e kialakítani velük, képes -e terelgetni őket, van-e benne spiritusz és energia, hogy pörögjön velük, ne csak a sarokból nézze, akarja-e csinálni és tartanék neki egy rövid kiselőadást elsősegélyből, alapvető tennivalókból, de kb. ennyi. Az pedig, hogy ismered a szüleit, megbízhatóbbá teszi, mint egy vadidegent. Egy esélyt szerintem simán kaphatna, ha a nőiességén kívül nincs vele más bajod. Ha meleg is esetleg, legalább érzékenyebb a lelki világa, jobban ráérez a "bibigyógyításra" talán, ki tudja. Meg kell ismerni. Minden más csak előítélet.
2016. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Snorri ***** válasza:
93%
Beszéltél már vele? Személyisége milyen? Mert én pl az alapján döntenék.
2016. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Èn, miota olvastam hogy egy huszonéves hajszárítoval égette egy 3 éves kukiját es asszem másod v harmafokú sérülés lett, én szakembeteken kìvül(pl bébiszitter aki bölcsödébrn dolgozott ki is vannak függesztve a nevek) senkire nem bíznám.


Az említett huszoneves ráadásul "családtag"volt, az anya èlettársa.


Engem ugy megrázott a cikk, hogy semmi esetre nem adnám senkinek oda.

2016. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
*elirásokert bocsánat
2016. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem ruha alapján ítélek. Próbálok neki segíteni, belülről lánynak érzi magát, ezért öltözködik így.
2016. jún. 6. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha megbízható és ért a gyerekekhez, akkor megengedném.
2016. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Tehát transzszexuális.

Ennek a munkavégzésére szerintem semmilyen hatása nincs. A megbízhatóság, pontosság, alaposság nincs ezzel összefüggésben. Ez utóbbiak az érdekesek, ezek alapján döntenék. Ha mindegyik esetben megfelel, akkor felőlem rózsaszín miniszoknyában is jöhetne vigyázni a babára.


Ami a transzszexualitása miatt felmerülhet: összhangban van ezzel, elfogadja így magát, vagy esetleg komolyabb lelki válságot okoz neki? Ezt azért írom, mert egy akármilyen okból depressziós, vagy erősen szorongó emberre nem bíznám a babát.

Ha jól érzi magát a bőrében és energikus, nyugodt, akkor igen.

De ugyanezt írnám, ha egy átlagos lányról szólna a kérdés.

2016. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora a baba.

Nekem mindegy lenne, hogy fiú vagy lány, és hogy hogyan öltözik. Nem ilyen feltételekhez kötném, hogy rábízom-e a gyerekem. Hanem hogy pl látott-e már gyereket közelről (mert attól, hogy ápoló, még nem biztos).

Ha bármi felmerül, hogy oldja meg a problémát. Mekkora a gyerekem.

Húgom abszolut nem ért a gyerekekhez. de nagyon lelkes. Mos múlt 3 éves a fiam, rá fogom bízni, ha a fiam is el lesz vele (nemsokára költöznek a közelünkbe). De pl 2 éves kora alatt nem adtam volna oda neki felügyeletre. Mert ha nincs vele napi szinten, akkor nem is tud vele kommunikálni, nem érti, stb. Most viszont már a fiam is elég nagy, hogy elmondja amit szeretne, és viszonylag önálló. (egyedül eszik,iszik, vécézik, alszik). Babaként még sokkal több rutin és foglalkozás kell a kicsihez. És ez nem attól függ, hogy milyen kinézetű ruhában van az illető.

2016. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!