Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megengednétek a babátok...

Megengednétek a babátok felügyelettét egy olyan fiúnak, aki ápoló végzettségű, de nagyon lányos kinézetű, lányosan öltözködik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 15:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem depressziós, teljesen életvidám fiatal, nagyon érti a gyerekek nyelvét.
2016. jún. 6. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Én alapból senkire nem bíznám a gyerekem. Kivéve persze közeli családtagokat és a páromat akit jól ismerek 6 éve már. Nálam ez azért van mert engem például többször is zaklattak gyerekkoromban. És azok az emberek is rendes, kedves, okos, nyugodt emberek voltak... mármint így látták őket mások. Az meg senkin nem látszik hogy épp egy beteg pedofil is ezek mellett.
2016. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igen. Nem is értem miért lenne ez kérdés? Ha felelősségteljes, szereti a gyerkeket és jól szót ért velük, akkor simán. Nem igazán kellene senkit érdekeljen az, hogy hogyan öltözik a másik,mert jó, hogy az öltözet kommunikál valamit rólunk a külvilág felé, de sok esetben ez nem számít kizáró oknak pl. itt sem a gyerekre vigyázásnál, tanításnál. Lehet, hogy meleg a srác, de ez szerintem teljesen mindegy tényező.
2020. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!