Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire való a Johnson's Baby Ápoló?

Mire való a Johnson's Baby Ápoló?

Figyelt kérdés

mert azt nem értem, hogy miért van az ráírva, hogy eltávolítja azokat a szennyeződéseket, amelyeket mondjuk tisztálkodás útján nem lehet.

Én arra gondoltam, hogy testápoló, de ezzel lehet eltávolítani a kül. szennyeződéseket? le kell mosni vagy mi? most összezavarodtam. Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de tényleg nem értem.


köszönöm.


2008. okt. 10. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés. én is vettem, de nem használom, mert én sem tudom, valaki igazán megmondhatná!
2008. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én fiam már nagy, 22 hónapos. Még születésekor kaptunk egy Johnson's pelenkázótáskás csomagot, amiben volt ez az ápoló is. Nem nagyon használtuk, most került elő. Dani bőre elég száraz, mi úgy szoktuk használni (csak néha kerül elő), hogy fürdés után nem törlöm meg, a fürdőben törölközőbe csavarva pár percig "beszélgetünk", s ha már csak nedves, akkor kenem be vele. Ha látom, hogy tényleg hozott le még koszt (furcsa, de előfordul), akkor ezután törlöm meg, ha meg nem, akkor belemasszírozom a bőrébe..

Remélem, segíthettem:)

2008. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!