Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amit a doktorno felir-furdetes...

Amit a doktorno felir-furdeteshez-olaj helyett jo a Johnson, s is? 3hetes a babam.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
jónak jó!Csak ojan allergén,hogy meg fogsz vele örülni!én akkor sem kenném rá ha ingyen adnák!!!!!!!!én sima étolajjal kentem,a gyóygszertárban is azt adják csak jó drágán....üdv:kozmetikus anyuka
2011. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
jujjjjjjjj bocsi szóval ojan =olyan (hulla vagyok )
2011. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Inkább maradj még a gyógyszertárinál, nehogy kippatogjon a bőre.

Az én lányom a Niveától pattogott ki, pedig már fél éves volt. Ilyen pici babának jobb még az, amit a doki felír.

2011. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

A johnson pont az egyik legrosszabb minösítésü tarmékek. olyan adalék anyag van benne amire nagyon sok baba alergiás. lehet nem a tied lesz rá, de elöfordulhat.

én sem kenném azt 1 éves korig semmi esetre sem.

de nem muszály gyógyszertárit használni, mindegy melyik baba olajat használod.

arra azért gondolj hogy az ö orruk még nagyon érzékeny és egy elég parfümös dolog nem biztos hogy neki is tetszik.

2011. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Johnson-t NEEEEE!!!!!

Maradj a gyógyszertárinál,főleg egy 3 hetes babánál!!

2011. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Csak hogy ellen példát is olvass, az én fiamat az első itthon töltött naptól Johnsons fürdetővel fürdetjük. Az ég világon semmi baja tőle!
2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Inkább Gabi, vagy más, csak Johnson-t NE!!
2011. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én is a fiamat első perctől johnsonsal fürdettem-kentem,sose volt semmi baja.De itt irhatnak bármit,ilyyen rossz a johnsons,olyat ne,gabit...stb,ezt úgyis te fogod kitapasztalni hogy mire érzékeny a babád,de az első hetekben szerintem is maradj a gyógszertárinál.1hétig én is azzal fürdettem,de nagyon rossz,azzal én nem tudtam normálisan megfürdetni,darabos..stb,úgyhogy váltottam is,azóta sincs semmi baja,pedig rengeteg félét használtunk már.
2011. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem a dokim sem senki nem irt fel, adott vagy ajánlott babanak cuccost, igy magam szereztem be mindent, a johnsonst választottam és nekünk bevallt két honapos a lányom és gyönyörű a bőre, és csak zárójelben jegyezném meg halkan hogy a kórházban is johnsonos furdetovel furdettek a babákat az ujszulott osztályon a nővérek.
2011. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nálunk nem johnson's al fürdettek a kórházban, sőt, a csecsenősök külön felhívták rá a figyelmet, hogy ne vegyük, mert 10 babából 9 nagyon csúnyán reagál rá.

Maradj a gyógyszertárinál, inkább ne kísérletezz, pici még ahhoz a babád.

Valaki írta, hogy neked kell kitapasztalnod, de szerintem nem éri meg a kockázatot, hogy esetleg a te kicsikéd lesz rá allergiás.

Minek kísérletezgetni egy ilyen csepp babával?

2011. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!