Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit hasznaltok furdeteshez 10...

Mit hasznaltok furdeteshez 10 ho koruli babatoknal?

Figyelt kérdés
Mi meg mindig a gyogyszertari furdeto kenocsot hasznaljuk. Eleg az meg? Tiszta lesz tole? Mikor valtsak szappanra vagy masra?
2009. dec. 14. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én lányomat is még a gyógyszertári krémmel fürdetjük. Két éves. Tökéletesen megfelel.
2009. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jonsons babay furdetot hasznalunk.
2009. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs baby
2009. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is johnsons termékeket hasznàlok,igaz màr születésétöl kezdve,nàlunk nincs kifejezetten gyogyszertàri készitmény.
2009. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1 éves, a gyógyszertárit haználjuk, mert allergiás a kislányom. az teljesen jó.
2009. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Johnsons babyt hasznalunk szuletese ota . Nekunk ez valt be.
2009. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi Gabit használun mert születésekor a Johnsontól kipatogott.Esti fürdetőt a vízbe rakok,fürdető géllel meg a kis testét mosom.
2009. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Niveát használok a bőrére. A kisfiamnak nagyon érzékeny a bőre, kb. 10 hós koráig fürdettük mi is a gyógyszertárival. Próbáltam a Johnsonst is, de az túlzottan szárította a bőrét. Utána jött a Nivea, ez tökéletesen megfelel. Sokáig elég egy flakonnal. A Gabi termékekig már nem jutottunk el, de azokat is bátran ajánlom mert az is minőségi. A szappant viszont semmiképpen nem javaslom mert az nagyon durván ki fogja szárítani a bőrét.
2009. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi Gabi édes álom fürdetőt használunk.
2009. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Múlt héten kérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, használjuk továbbra is a gyógyszertárit, főleg ilyen időben, mert az jó a bőrének. A vízbe mi Gabi esti fürdetőt szoktunk tenni.

10 hós kislány anyukája

2009. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!