Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amit a doktorno felir-furdetes...

Amit a doktorno felir-furdeteshez-olaj helyett jo a Johnson, s is? 3hetes a babam.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
itt is az ellenpelda! nalunk nem is lehet kapni a gyogyszertarba ilyen olajakat. szoval itt oliva olajjal kellene kenni a babat. no en vettem johnsonst es semmi baja nincs. furdetokremunk se volt es meg el a gyerek :))
2011. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Hellovilág ***** válasza:

Ellen-ellen példa:

a kics9ikémnek olyan csúnyán elintézte a bőrét, hogy ekcémás lett, és véresre vakarta magát. Azonnal elrohantunk bőrgyógyászhoz, aki mikor meghallotta, hogy johnsonst használtunk, azonnal letiltott róla, és elmondta, hogy ebben a termékcsoportban annyi allergén van, hogy még mindig nem érti, hogy forgalmazhatják, és azok a gyerekek, akikre kenik, 85%-ban megkínlódják, valamilyen bőrkiütés, vagy allergiás reakció formájában.

Azóta megfogadtam, hogy SOHA nem fogok "kitapasztalni" semmit a gyereken, mert a legjobb a legtermészetesebb, és a johnsons ettől marhára távol van.

2011. ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki azt mondta, hogy konkrétan a kőolajszármazéktól kezdve a színezéken, illatanyagon kívül minden sz@r van benne, ami egy babának csak rossz lehet....újszülöttnek, csecsemőnek nem való.

A gyógyszetári meg épp azért olyan fura, nehezen kezelhető, darabos, mert nincs tele ezekkel az állományjavító és egyéb vackokkal.

2011. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 nacebee ***** válasza:
mikor ki akartam váltani az olajat a patikában azt mondta az idős hölgy h a vénusz étolajat mérik ők is.vettem náluk egy sima üveget abba öntöttem itthon frissen bontott üvegből
2011. ápr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sima étolajat használhatsz, én is azzal kentem.
2011. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
De mire használjatok az olajat? én csak furdetokremmel furdetek, a védőnő se mondott olajat, sőt kérdezte hogy olajozom, mondtam nem, azt mondta nem is kell.
2011. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én csecsemogondozonak tanultam és a gyakorlati helyen csak jonson volt(4 éve)
2011. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én voltam aki irta hogy neked kell MAJD kitapasztalni hogy mit"bir" a babád,és nem azt irtam hogy most azonnal tapasztald ki,irtam is hogy inkább még gyógyszertárit használj.Nem kell félreértelmezni amit irtam,és szerintem semmi rosszat nem irtam,hisz mindenki úgy fogja tudni hogy mire érzékeny a babája,ha többet is kipróbál,nyilván nem egész életébe gyógyszertári krémeket fog használni,de amint irtam,várjon 1-2hónapot,de az ő döntése.
2011. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kb 3 hónapos koráig használtam a gyógyszerrtárit majd egy bablátogatótól kaptunk Johnsont,na gondoltzam kipróbálom!

Még most is kiráz a hideg ha belegondolok,hogy hogy nézett ki a babám bőre!A hajlataiban vörös,levedző foltok,szinte látszott a húsa!Elvittem dokihoz aki a sárga földig leb@szott,hogy miért kisérletezgetek más fürdetővel!?!Akkor kavartatott ki nekünk egy másik fajta fürdetőkrémet ami könnyű,habos,könnyen szétolvad a vízben!Azóta sincs baj a bőrével,1 éves lesz és nem tervezem még egy jó darabig,hogy mással fürdessem!

2011. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem azért használják az intézményekben a Johnsosnst,mert olyan jó,hanem mert INGYEN kapják.Így meg a sok tapasztalatlan anyuka azt hiszi,azért,mert jó.
2011. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!