Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A doktorno szerint nem helyese...

A doktorno szerint nem helyesen taplalom a kisfiamat?

Figyelt kérdés

7 hos.de mar nem akar enni tapszert.ezert 1 nap 3szor kap tejpepet,2 milupa termek a harmadik sinlac.

Es a dokino szerint dontsem el melyiket akarom adni ne adjak ennyi fele gyartotol,nem is beszelve az uveges kajakrol hogy azok is mas gyartorol szarmaznak.dehat nem adhatok neki reggeltol estig vanilias tejpepet,ami milupa.Mas is ad a babojanak tobbfelet vagy csak egy gyartotol van minden kajcsija?


2009. márc. 30. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem értem miért tanácsolta ezt. Bármennyire gondolkodom, nem látom reális okát az általa helyesnek tartott táplálási rendszernek. Még nem is hallottam ilyesmiről, a legtöbb kajcsink különböző gyártótól van, a tápszer egyféle, mert nehezen kakil, s csak egy vált be, a többi teljesen változó, amit épp megeszik.
2009. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Én teljesen vegyesen adtam. Igaz elég hamar a szopizás mellé elkezdtem a mi ebédünket is adni (levesből zöldség, krumpli, hús) Nálam a tápszerezés/tejpép ritka volt. Majdnem másfél évig szoptak, de fél éves kortól kezdve az ebéd közös volt. (Mondjuk az egy gyártótól, mert én főztem)
2009. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja ,azert mondta ezt mert eleg etvagytalan a manom es ezert,dontsem el neadjak ennyifelet!!de szerintem hulyeseg!
2009. márc. 30. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget!Amit szeret és beválik, adjad neki nyugodtan.
2009. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyet én sem hallottam még.

Természetesen nem egy gyártó kajáit eszi a babám, mindegyiknél van olyan, amit kifejezetten imád, van olyan, aminek én nem bírom a szagát, és van olyan, amit ő nem szeret. Ettől válik sokoldalúvá a táplálkozása.

A tejpépeket pedig úgy adom, hogy egyik alkalommal egyik fajta, másik alkalommal egy másik fajta, van, hogy nem ugyanaz a gyártó, mert általában úgy szoktam venni, hogy mikor mi az akciós. Amikor mondtam a dokinknak, azt mondta, hogy jó. Most éppen DM-es és Hipp-es van, mert a DM-ben ez volt az akciós, de általában Milupát szoktam venni.

2009. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi lanyok,akkor megnyugodtam hogy nem csak en csinalom igy...
2009. márc. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!