Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyesen etetem a 6hónapos...

Helyesen etetem a 6hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Reggel szopizik, 150ml tápszer,van amikor bemegy neki a 180ml is.Délelőtt gyümölcs, fél üveggel szoktam neki adni,délben szintén fél üveg főzelék,tápszer.Uzsonnára megint gyümölcs, vacsira tej,tápszer. Az lenne a kérdésem, hogy egész üveg bébiételt is megenne már ilyen idős korban? Utána már tápszer nemigen megy neki?Ha kell neki még tápszer is mennyit csináljak rendes adagot szerintem már nem bírná meginni.Várom a tapasztalataitokat!
2011. ápr. 19. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom 6 hós. Neki ebédre bemegy az 1 üveg főzi és nem kér utána tápszert. Neki így néz ki a napi kajája:

Reggeli: 150ml tápszer

Tízórai: fél üveg gyümi, reszelek bele kekszet

Ebéd: 1 üveg főzelék. Egy héten 3-4 X adok husisat

Uzsi: 150ml tápszer

Vacsi: 240ml tápszer

2011. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így teljesen jó a menüje.
2011. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,lehet megpróbálok 1egész üveg bébiételt adni neki.További jó babázást!
2011. ápr. 22. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!