Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni csuklás...

Mit lehet tenni csuklás ellen? Nagyon idegesíti a 6 hetes kisfiamat.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Én adok neki egy korty anyatejet, ez bevált.

Nekem mindenki azt mondta, téged idegesít nem őt. Pedig őt is zavarja, mert ha nem marad abba egy idő után, sírásba tör ki.

Ha tápszeres lenne, akkor vizet adnék neki, nem sokat, csak egy kortyot.

2011. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Pár csepp citromot adj a szájába és abba marad.
2011. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én cebion cseppet adok a kislányomnak ilyenkor. Egyébként is kap napi 10 cseppet (6 hónapos), így azt a csukláskor kapja meg. 2-3 részletben. Azt mondta a védőnő, hogy a c vitamin nem is árt ősztől tavaszig.
2011. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is egy kávéskanál citromlevet adok a babámnak születése óta.Azonnal beválik!
2011. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, hogy nem zavarja. Ha zavarni kezdi, elkezd sírni, akkor pedig eláll. Ezért sosem kínoztam citrommal...

Vizet adhatsz neki akár tápszeres, akár anyatejes, pár korty nem mérgezi meg, és nem rontja el a szoptatást...

Vagy tejet, tápszert -tehát folyadékot, a korának megfelelőt, azaz nem citromot :P

2011. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a kiskanál citromlé vált be, néha-néha előfordul, hogy nem marad abba tőle a csuklás, de az esetek többségében működik.
2011. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes babának ne adj szerintem citromlevet!! Még nagyon kicsi és éretlen a gyomra.

A csuklás szerintem is csak Téged zavar, inkább adj neki egy kis anyatejet, vagy vizet.

2 éves a fiam, néha rájön lefekvéskor a csuklás, simán belealszik, nem zavarja, csak én rágom a kefét, hogy el tud-e aludni így:)

2011. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És honnan tudod,hogy idegesíti???Inkább téged idegesít, nem???A babát nem zavarja ezt hidd le.Majd megerősödik a rekeszizma és nem fog annyit csuklani.Adj neki vizet,vagy ha van anyatej akkor tedd mellre...de citromlevet ne adj neki,a citrusfélék 1 éves kor után javasoltak,mivel nagyon allergének.


Üdv:egy csecsemőápoló anyuka

2011. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"Ezért sosem kínoztam citrommal..."

Nem is azt mondtuk,hogy itatni kell citrommal,hanem 1-2 cseppet a szájába,,le sem ér a gyomrába hisz fintorog és többnyire kiköpi.

2011. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1-2 csepp citromlevet kiköpi? muhaha ezt ugye te se gondolod komolyan?

ennyi idősnek nem lehetne citromlevet adni, 1-2 cseppet se, amúgy meg rohadt dolog, nem elég, hogy csuklik de még ezzel kínozzátok... hát szép :)

2011. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!