Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon hülyén néz ki egy...

Nagyon hülyén néz ki egy lányon ha így öltözködik?

Figyelt kérdés

Sima, egyszerű nadrág, poló pulóver.

Semmi sílus csak úgy van.



Én el akarok fiúsodni öltözködés terén és azthiszem ez így elég fiús.


2020. okt. 29. 10:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Én hetero vagyok, de én is fiúsan szeretnék elkezdeni öltözni. Szeretem a nőies ruhákat is, de jelenleg a fiúk stílusa jobban bejön :)
2020. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Bocsi az lemaradt, hogy én is ilyen bő pólókra gondolok meg bő farmerra sportcipővel vagy bakanccsal.
2020. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Te lehet ám a nőieset és a fiúsat keverni.

Pl:


rövid haj, miniruha, bakancs, túlmérefezett kabát


Ing, öltöny nadrág, mellény, valami feltűnő színű zokni, oxford cipő. Mindez nőies mintában, színben


Fiúson belül is vannak változatok, pl a dapper stílus minden csak nem szakadt.

2020. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ennyi elég is. 😌
2020. okt. 29. 12:51
 15/25 anonim ***** válasza:

Nagy a globális felmelegedés...


Amúgy jól haladsz e felé ami az illeti.

Párt nehezen fogsz találni (fiút).

2020. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Igen ma felnéztem tiktokra és fel jöttek japán, meg olyan fiús lányok stylus és megnéztem az öltözködését. És végül megtaltam mi tetszik igazán.


Amúgy meg épp az is a célom h rám másznak a férfiak és azt nem akarom, mert írtam h lmbtq tag vagy, azaz az én részemről nem szeretnék fiú párt. 🥴

2020. okt. 29. 15:51
 17/25 anonim ***** válasza:
94%
Szexuális orientációtól függetlenül szerintem hordd azt nyugodtan ami tetszik. Ha a nőies darabok, akkor azt, ha fiúsabb akkor meg azt.
2020. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Bőven jó irány ha fiúsan akarsz öltözködi én sosem akartam és még is sokan azt mondjak hogy fiúsan öltözöm. Pedig a nacim az mindig női a pulcsi meg mikor melyik a lényeg, hogy jó bő legyen ami takarja a popsim és mellem.
2020. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
11-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Azért mert heteró vagyok vagy azért mert heteróként fiúsan akarok öltözködni? Fiúsan csak a leszbik meg a biszexek öltözhetnek, a heteró csajok már nem? Vagy miért pontoztatok le?
2020. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

11!

Pontosan!

Ahogy írtad, ha tényleg hetero vagy akkor minek érdekelnének a férfias ruhák?

Egy NŐT a nőies ruhák vonzák csak ha valami "gond" van akkor jöhet az ami a kérdezőnél is fenn áll.

Ezért lettél lepontozva.

Indokolatlan férfias öltözködés viselése.

2020. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!