Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki a New Yorkerre azt mondja...

Aki a New Yorkerre azt mondja drága az hol öltözködik?

Figyelt kérdés
Mindig mondják drága a New yorker. Nem értem. Normális póló 2000 Ft alatt már ott kapható. A kínaiban a legocskább póló is 2000 felett van, de inkább 3000 és afölött kezdődik egy normálisabb a kínaiban.. Oké tény és való hogy a fehérneműk meg a nadrágok kb 1 vagy 2 ezer forinttal drágábbak de jobban is bírják. Pl nálam a 300-400 ftos kínai bugyi/zokni szakad elég hamar. Ezen pl ki voltam akadva,hogy a kínaiban mindig megvettem az alap melltartókat 900-1200 ftér most meg 2000 alatt nincs is melltartó a kínaiban. Vicc... A pulcsik. Tény és való, hogy a téli pulcsik a New yorkerbe 5-6 ezer fter mennek de könyörgöm. A kínaiban is 4000 plusz afölött és silány az anyaga nagyon, nem tudom de még mindig azon az állásponton vagyok, hogy inkább leszek tucat mint kínais cuccokat hordjak. És itt van amit nem értek. A pólók olcsóbbak a New yorkerbe és jobban is bírják, szebbek, csak tudni kell jó minőségűt választani. A többi meg max 1 ezressel drágább. De a kínai hamarabb tönkre megy, ha valaki meg jól kivalaszt egy ruhát és vigyázz rá évekig hordhatja. Van onnan egy pulcsim 5000 Ft volt 2012ben de a mai napig az pulcsi és jó is rám. Hordani is szoktam. Mondjuk most már csak otthon, mert akkor 13 éves voltam és most már 21 évesen ugye nem az az ízlésem mint ami akkor volt... Csak tegnap is megkaptam, lényegtelen kitől, hogy ja te gazdag vagy tudsz ott vásárolni, meg, hogy persze aki megteheti, meg hogy az milyen drága üzlet stb stb. Egyébként dolgozom ittenihez képest átlagos fizum van, és még mindig ott vagyok, hogy a New yorker az akkor is pénztárca barát és nem nem vagyok gazdag.
2020. szept. 6. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ugye tudod hogy a New yorker egy túl árazott kinai?😂😂
2020. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik termék Kínából származik. És a kinai néha drágább is. És fele annyira se giccses mint a kínai.
2020. szept. 6. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem sem drága a New Yorker. Akkor a H&M-re mit mondanak? Ott tényleg árulnak pulcsit tízezerért.

A kínaik meg évek óta ugyanolyan árban mennek mint a plázai boltok.

2020. szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a New Yorker kb a plazas boltok legalja, marmint arban, akinek az draga, az nyilvan annyira szar anyagi helyzetben van, hogy ezt sem engedheti meg maganak, de tudni kellene nem csak sajat magabol kiindulnia, hanem objektivan nezni a dolgokat, es szerintem a budapesti atlagfizetesekhez merve egy kifejezetten olcso bolt. (Videkrol nem tudok nyilatkozni.)

Nem szoktam ott vasarolni, mert nekem nem jon be a stilusa, de ritkan benezek, mert neha van 1-2 jo oszi pulcsi, kardigan. (A minosegevel viszont nekem vannak gondjaim, volt mar nehany ruham onnan, ami par mosast birt csak ki, de azota nem veszek semmi olyan cuccot ott, amin van barmilyen olyan extra, ami lekophat, leszakadhat, stb.) Tinikoromban vasaroltam ott tobbet, amikor nyilvan a keretem is kevesebb volt ruhakra, ha csak a zsebpenzbol akartam gyorsan venni valami ujat.

Kinaiban sosem jartam, de amiket neha latok az aluljarokban boltokat, annyira nem tunnek sokkal olcsobbnak a kiirt arak, egy cipot pl ugyanannyiert megveszek a CCC-ben, ha olcso cipot akarok epp venni.

2020. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vidéken élek egy kis városban (majdnem falu..) nagy cégnél dolgozom ott a legalja fizut kapom, de a korombeliekhez képest átlagos, jó a fizum. Lehetne ennél sokkal rosszabb is. Na ehez képest annyira nem drága a New yorker, megengedhetem magamnak a havi 2 bevásárlást úgy, hogy a szüleimtől külön élek, a párommal kettesben, és minden közösen veszünk meg.
2020. szept. 6. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem drága, csak nem éri meg 10 forintot sem adni azért, ami szar. Nekem sok cuccom van New Yorkerből, H&M-ből, nagyon hamar tönkremennek.


Főleg leggingsek, camisole-ok, kardigánok és pulcsik vannak onnan, és olyan random helyeken lyukadnak ki, hogy nem értem. Nem a varrás mentén, hanem mondjuk a háta közepén lesz 3 lyuk. Ha van egy lyukas cuccom, az tuti H&M vagy New Yorker.


Már gondoltam arra is, hogy talán mosás közben valami kiszúrja, de csak azt? A Kikes, Pepcos tényleg pár száz forintos felsőknek meg leggingseknek semmi baja.

2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ezt ki mondta neked,de a New Yorker szerintem kifejezetten olcsó.Most azon gondolkodom,hogy lehet,a C&A még olcsóbb,vagy ez a Takko fashion vagy micsoda.Aki ezt sem tudja megengedni magának,valószínűleg turiban vásárol.
2020. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!