Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tartós, jó minőségű kabát?

Tartós, jó minőségű kabát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok én olyan gazdag, hogy olcsón vásároljak, tartja a mondás. És valóban, hiába veszek valamit olcsón, ha hamar tönkremegy és addig sem jó igazán. Tényleg meg lehet tapasztalni néha ennek igazságát.

Én túrabakancs esetében tapasztaltam ezt meg igazán. Akkor vettem 40ezerért bakancsot, amikor ez még tényleg sok pénz volt és amikor én még csak diákmunkából jutottam némi zsebpénzhez. Viszont ez a bakancs azóta, több, mint 10 éve megvan. Sokszor sokféle dologra használtam sokféle körülmény között. Nem kopott, nem ázott be, esze ágában sincs tönkremenni, tartja jól a lában még mindig. Amióta ebben túrázom, azóta nem volt egyetlen vízhólyagom sem. A lényeg, hogy néha tényleg megéri valamire többet áldozni.

A kérdés az, hogy létezik-e olyan kabát, amire érdemes többet áldozni. Téli kabátról beszélek. Városi utcai használatú, de sportos kabát. Amit nem tesz tönkre egy hátizsák. Ami nem szakad el egy hirtelenebb felvételnél vagy levételnél. Amiről nem esnek vagy kopnak le díszek és hasonlók látványosan. Ami bírja a minden napos igénybevételt. Ami tényleg strapabíró. Ami tényleg hosszú életű.

Azt megtudtam a google-ból, hogy vannak sport márkájó technikainak nevezett kabátok városi fazonnal is. Ezek valóban drágák. De tényleg jók? Vagy csak a márkát kell megfizetni?

Mit kell megnézni a boltban egy kabáton ahhoz, hogy sejteni lehessen valamit a minőségéről, tartósságáról? Persze az árán és a jótállási időn túl.

Egy valamire való kinézetű kabátot sehol nem lehet megkapni 20ezer alatt. Akkor már inkább adok érte többet, de az tényleg legyen jó. Én szeretek valóban hosszú távra vásárolni.

Nektek volt már hosszú életű sokat használt kabátotok?



2020. aug. 27. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Moncler
2020. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr.Q77 ***** válasza:

Persze jó pár márkát fel lehetne sorolni de ha csal 1-et akarok akkor:

Wellensteyn ha tartós minőségi kabátot akarsz. ( [link]

2020. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Heavy tools
2020. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!