Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi ruhaboltokban, nektek...

Kicsi ruhaboltokban, nektek mi a bevalt szoveg, hogy ne tapadjon rad az elado?

Figyelt kérdés

Mondjuk Mayo Chix, Amnesia. Bemegyek, megkerdezik, segithetnek e.

Mondom, hogy koszonom nem, csak nezelodok. Erre ahogy hozzaerek egy ruhahoz, mar jon oda, dicseri, ez ilyen meret olyan meret, probaljam fel, ha felprobalok valamit kinti tukornel (mondjuk egy kabat) erzem, hogy a meret nem jo pl, de rogton de ez jol all, ez az egy van mar csak belole, nem kapunk tobbet.😂

Arra gondoltam, azt mondom koszonom nem, de szolok ha segitseg kell. Ez bevalhat? Nem akarok udvariatlan lenni, de szeretnek ‘egyedul vassrolni’😀


2020. dec. 4. 12:50
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

‘Ha mar en nem tudok ott vasarolni, majd jol megmondom, hogy milyen szar annak, aki tud.’

Nagy hulye felfogas, de biztos vagyok benne, hogy ez is kozrejatszik...

Kulonben minek irnak a markarol, ha senki se kerdezte?


Barmilyen hihetetlen az irigyseg eleg gyakori erzelem szerintem sajnos, es sajnos az orszagunkban nem mindneki engedhet meg maganak olyat, hogy na most elmegyek veszek egy csizmat 60ert, vagy egy kabit mondjuk 45-ert.

Ha mar en nem tudom megtenni, mas se mar..

(En se vagyok gazdag ne legyen felreertes, de mig valaki nem tudom ettermekbe jar, addig en inkabb ruhat veszek.)

2020. dec. 5. 23:57
 32/37 anonim ***** válasza:

Óvatosan megkérdezem, hogy az feltűnt amúgy, hogy nem a tartósságáról beszéltem? Ha nem jött volna le a kinézetéről volt szó, de akkor nagyon egyértelműem és szajbaragósan, kertelés nelkül: giccsesek/szerintem nem túl ízlésesek/prolisak. Hiába kerülnek 40 ezerbe, nem mintha ez olyan egetrengető összeg lenne, de nyilván a kínainál drágább. De hát ugyanúgy néz ki...

Ahogy már írták, ennek az "irigy vagy" című önigazolgatásnak semmi értelme, miért lennék irigy olyan dologra, ami nem tetszik? :D

Egyébként onnan jött az egész, hogy azt írtad 3 éve jó, ami, ha őszinték vagyunk, nem nagy dolog, minden normális kabát jó 3 évig. És ez után utalgattam arra, hogy vannak más boltok is, ahol minőségben semmi különbség, nem tapad rád az eladó, és meg jól is néz ki a kínálat. De te csak es kizarólag azokból a boltokbol akarsz vásárolni, amit megszoktál, máshova be se mész, ok, ez már nem az én dolgom...:'D

2020. dec. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Tenyleg nem sikerul felfogni, hogy senki nem kerdezte, hogy hol vasaroljak? Nem igaz.😂 Nem kell megemliteni se ovatosan se nem ovatosan, mert nem erdekel. Nem kerdeztem, erted?:D Olvasd rl megegyszer a kerdest: Kicsi ruhaboltokban, nektek mi a bevalt szoveg, hogy ne tapadjon rad az elado?

Melyik resze az, hogy hol tudok mashol vasarolni?

2020. dec. 6. 02:40
 34/37 anonim ***** válasza:
47%
A hosszas válaszaid alapján úgy tűnt érdekel, ha nem érdekel, egyszerűen miért nem ignoráltad? Egyébkent egy kis nyitottságot felteteleztem tőled, ezért mertem offolni, de nagyot hibáztam. :D
2020. dec. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Ja erdekel, holnap mar megyek a Zaraba🤦‍♀️😂
2020. dec. 6. 12:51
 36/37 anonim ***** válasza:
7. Igazad van, valóban vannak helyek ahol kapnak pénzt az eladás után.
2020. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
De még mindig nem tudtál elsiklani felette... Édes istenem, ez már szinte vicces. :D
2020. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!