Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi ruhaboltokban, nektek...

Kicsi ruhaboltokban, nektek mi a bevalt szoveg, hogy ne tapadjon rad az elado?

Figyelt kérdés

Mondjuk Mayo Chix, Amnesia. Bemegyek, megkerdezik, segithetnek e.

Mondom, hogy koszonom nem, csak nezelodok. Erre ahogy hozzaerek egy ruhahoz, mar jon oda, dicseri, ez ilyen meret olyan meret, probaljam fel, ha felprobalok valamit kinti tukornel (mondjuk egy kabat) erzem, hogy a meret nem jo pl, de rogton de ez jol all, ez az egy van mar csak belole, nem kapunk tobbet.😂

Arra gondoltam, azt mondom koszonom nem, de szolok ha segitseg kell. Ez bevalhat? Nem akarok udvariatlan lenni, de szeretnek ‘egyedul vassrolni’😀


2020. dec. 4. 12:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
En csak es kizarolag ezert nem jarok ilyen boltokba... pedig jo lenne...
2020. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Koszi 18


19

Mondjuk birom a hozzaszolasokat, aminek koze nincs a kerdesemhez.

Vasarolj te a Zaraban, en nem fogok. Nekem tokeletesen megfelel ez a ket marka, imadom oket.

Ha most azt irtam volna, hogy a kedvenc cipo markam a Hilfiger, mar biztos jonne, hogy aa de az nem jo miert nem veszel adidast.😂

Kivancsisagbol megneztem a Zara kabatokat, valami szornyu csunyak.


[link]


Ez mindent visz...😅


20

De ez se volt a kerdesem. Engedd mar meg, hogy eldontsem honnan akarok oltozkodni, koszi😀

Hordok meg Nike, Adidas, Hilfiger, Ck, Armani, Guess cuccokat is, tehat koszonom szepen nem csak magyar markat veszek, de mondjuk ha csak azt vennem, az is termeszetesen csak az en dolgom lenne. Gyonyoru kabatjaik vannak a Mayonak, Amnesianak, es ha epp van 30-40ezrem szeretnem eldonteni, hogy hol vasarolok belole. Koszonooom😀

2020. dec. 5. 17:05
 23/37 A kérdező kommentje:

21

Teljesen megertelek.

En is azert akarok meg venni meg egy kabatot iden, hogy jovore ne kelljen mennem telen.😅

Bar meg egy csomo mindtn akarok venni, ugyhogy muszaj leszek.

2020. dec. 5. 17:06
 24/37 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb, ha egyszerre lenne annyi penzem, hogy mindent megveszel, aztan nem is mennek vasarolni vagy 2 evig. De nem igy van sajnos.😅
2020. dec. 5. 17:07
 25/37 anonim ***** válasza:

Ha már így belementünk, a Zara lenyegében dizájnerszinvonal (persze csak kinézetre, mert az igazán minőségi ruhák nem az általunk vitatott árkategóriában kezdődnek), a Mayo Chix meg az Amnesia ruhák pedig úgy néznek ki, mintha egy kínaibol pakolták volna át őket, nem ertem mit lehet rajtuk szépnek nevezni... De hát jó, lol, ízlések. :D

Egyébként a kérdésre valaszolva, hogy ne csak offoljak (bár már biztos leírták ezt előttem), elmondanám, hogy csak nézelődöm, előtte a segítségfelajánlasra pedig udvariasan, de hangsúlyosan mondanám, hogy "nem, köszönöm", vagy "semmiben, köszönöm", és csak utána tenném hozzá a többit úgy mellékesen. Ha nem érti, akkor közölném, hogy szeretnék egyedül válogatni, de az már elég szélsőseges dolog, ha a visszautasitás után is odamegy...

2020. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ja még hozzátenném, hogy jól tudják ők, hogy amit csinálnak az myomulás, szóval szerintem nem gázolsz a lelkükbe, ha elküldöd őket, ne aggódj, nem leszel ettől udvariatlan, inkább ők azok...:/ (előző voltam)
2020. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
*n
2020. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy mennyire leszol mindenki egy olyan boltot, ahol egy kabat 40, evekig tokeletes, hibatlan. Kivancsi lennek minden rosszindulatot felreteve, volt e valaha mondjuk Mayo Chixes kabatotok, vagy csak irigyseg ez, mert sajnos nem mindenki engedheti meg maganak.🤷🏼‍♀️

Eddig egy valaki irta meg a leszolas utan, hogy o hol vasarol (Zara), hat az aztan tenyleg nagyon jo marka.😂

Van itt egy vegyesbolt, egybe egy kinai ruhauzlettel, mindig vannak a ruha reszen, ha bemegyek egy kisebb dragabb boltba sosincsenek. Biztos a kinainak jobb a minosege, azert jarnak oda annyian.

Van Armani ruham is, es nem mondanam, hogy tartosabb, vagy merfoldekkel jobb egy Mayonal. Mielott leszoljatok, erdemes lenne kicsit tajekozodni.

Multkor feltettem egy kerdest, hogy a szulok akik hasznalt ruhat adnak a gyerekeikre, ok is hasznaltat hordanak e. A vegen toroltek is a kerdesem, mert provokacionak lett nyilvanitva, miutan megallapitottak a kommentelok, hogy nem erdekel engem se a kornyezetvedelem se semmi, mert csak uj ruhat adok a gyerekemre, es az milyen pusztito a termeszetre.😂

Furi, hogy egy olyan valasz se erkezett akkor, aki azt irta volna, hogy o is es a gyerekei is uj ruhat hordanak, itt viszont hirtelen mindenki szarnak itel meg egy kozepkategorias markat, es nyilvan mindenki jobb helyekrol vasarolgat. Kb 50 emberbol 1 olyan, vagy 100bol akire azt mondom tenyleg komolyan fel van oltozve, de itt mindenki latom nagyon gazdag es Guccit hord.😂

Ha kinai ruhakrol irnek, egybol jonne a nagy segitseg...😂😂


Muszaj latatlanba irigykedni.. Hisz senkit nem kerdeztem mi a velemenye ezekrol a markakrol, megis paran velemenyt mondanak, mert nem tudom esetleg nincs mit enni ho vegen, amit nagyon sajnalok meg minden de...😅

2020. dec. 5. 20:55
 29/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt kéne megértened elsősorban, hogy mindenkinek más az ízlése és az, hogy neked pl. nem tetszik egy Zara kabát, attól még másnak bejöhet.:) Minden rosszindulat nélkül írom ezt, a kérdésedre érdemben már írtam választ az első oldalon, csak most picit elkanyarodtál és ezt arra válaszolom. Ezt az irigy nem irigy dolgot nem igazán értem miért kell mindenhova, minden témába belevinniük az embereknek, egyszerűen ha valaki nem ért egyet valamivel kapcsolatban, akkor az biztosan irigy... :) Hidd el, nem szándékom vitát generálni vagy inkább folytatni, pláne nem ér annyit egy anonim ember sem. Egyébként Zarából és az Amnesiaból is van kabátom, mindkettő ugyanaz az árkategória volt, mint a Mayo és mindkettő ugyanúgy meg van évek óta és szeretem is.
2020. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Nem en kanyarodtam el...

Hanem a kerdesem megvalaszolasa helyett, osszevissza szidnak, egy amugy nem rossz markat, es mar kicsit idegesit, amikor a 20. ilyet olvasom.

Nem arrol van szo, hogy szeresse mindenki a markat, de kepzeld el a beszelgetesst eloben.

Megkerdezed egy ismerosod, hogy hogy tudnad lerazni a tapados eladokat pl a Mayoba, erre azt valaszola jajj az tiszta sz*r minek mesz oda. Ha nem irigyseg ez, akkor mi, rosszindulat?

Ki kert velemenyt a markarol? Senki.

Ha van az Amnesiabol kabid, akkor te is tudod, hogy tok jo minoseg, semmi baj vele ugye. Akik azt irogatjak, hogy jajj az milyen rossz, egyertelmu, hogy nincs onnan ruhajuk, kulonben tisztaban lennenek vele, hogy teljesen tokeletesen szuperal evekig.

Ha valamit anelkul leszolunk, hogy ismernenk, ha nem irigyseg az oka, akkor mi?

(Egyebkent ha ismerjuk is a markat pl, de nem a mi vilagunk, miert faj az, ha masnak bejott?) Szamomra teljesen kimeritik ezek a kommentek az irigyseg, rosszindulat definiciojat.

2020. dec. 5. 23:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!