Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi ruhaboltokban, nektek...

Kicsi ruhaboltokban, nektek mi a bevalt szoveg, hogy ne tapadjon rad az elado?

Figyelt kérdés

Mondjuk Mayo Chix, Amnesia. Bemegyek, megkerdezik, segithetnek e.

Mondom, hogy koszonom nem, csak nezelodok. Erre ahogy hozzaerek egy ruhahoz, mar jon oda, dicseri, ez ilyen meret olyan meret, probaljam fel, ha felprobalok valamit kinti tukornel (mondjuk egy kabat) erzem, hogy a meret nem jo pl, de rogton de ez jol all, ez az egy van mar csak belole, nem kapunk tobbet.😂

Arra gondoltam, azt mondom koszonom nem, de szolok ha segitseg kell. Ez bevalhat? Nem akarok udvariatlan lenni, de szeretnek ‘egyedul vassrolni’😀


2020. dec. 4. 12:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Előadója válagotja, de ez sem válik be. Én ezért nem szeretek és nem is járok ilyen helyekre.
2020. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit, hogy “köszönöm, nézelődök”. Ha nem hagy nyugton, inkább elmegyek. Szerencsére mostanában nem tapadtak rám.
2020. dec. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Ez amúgy ilyen érzelmi zsarolás szerintem. Így segít, úgy segít aztán ha nem veszel semmit, még te érzed rosszul magad... Be se megyek inkább ilyen helyekre.
2020. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
35%
A Mayo chix, meg Amnesia tipikusan az a hely, ahová alig jár ember, mert elég "proli márka", legalábbis az utóbbi időben csökkent az ázsiója, az eladók meg nem tudnak magukkal mit kezdeni. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Egy H&M-ben, New Yorkerben, Orsay-ban nem lesz ilyen problémád.
2020. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

En ezt a ket markat preferalom, szoval nem opcio, hogy mashova megyek. Ha az lenen, nem kerdeztem volna.:) 3 eve vettem egy teli kabatot a Mayo Chixbe, tokeletes maig. Most akarok venni egy masikat, de teljesen ramtapadtak tegnap, most jovok a masik uzletukbe itt.

Meg azt is szoktam mondani, koszonom most nem vasarolok, csak nezelodok (akkor is ha venni akarok valamit amugy), de ez se valik be.😂

2020. dec. 4. 13:43
 6/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy eladoja valogatja, aki hagy annak nem szol a kerdes, a nem hagy beken fajakra keresek tippet.😅

2 igen de ha venni akarok valamit, nem tudok eljonni csak ugy sajnos.

3 Ez teljesen igy van egyebkent, egyetertek.

2020. dec. 4. 13:45
 7/37 A kérdező kommentje:
3 En azon is gondolkodtam, hogy plusz juttatast kapnak az eladott ruhak utan, kulonben miert zaklatnanak.😅
2020. dec. 4. 13:46
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
Az nem opció, hogy azt mondod, hogy "majd szólok ha kérek segítséget, és egyedül szeretnék nézelődni, köszönöm" ? Ez nem tűnik bunkónak, ha meg ért belőle akkor meg fogyatékos az eladó.
2020. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy "köszönöm, elboldogulok, de ha mégsem, akkor mindenképpen szólok". Mosolygok is hozzá, meg szokták érteni.
2020. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy köszönöm, csak nézelődök. Erre az a válasz, hogy jó, majd szólj, ha kell segítség. Szóval nem szoktak rámtapadni. De nem is szoktam besértődni, ha esetleg beszélnek közben hozzám. Ez a dolga, meg kis boltban egész nap ott áll egyedül. Nyilván örülnek, ha van vevő.
2020. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!