Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsi ruhaboltokban, nektek...

Kicsi ruhaboltokban, nektek mi a bevalt szoveg, hogy ne tapadjon rad az elado?

Figyelt kérdés

Mondjuk Mayo Chix, Amnesia. Bemegyek, megkerdezik, segithetnek e.

Mondom, hogy koszonom nem, csak nezelodok. Erre ahogy hozzaerek egy ruhahoz, mar jon oda, dicseri, ez ilyen meret olyan meret, probaljam fel, ha felprobalok valamit kinti tukornel (mondjuk egy kabat) erzem, hogy a meret nem jo pl, de rogton de ez jol all, ez az egy van mar csak belole, nem kapunk tobbet.😂

Arra gondoltam, azt mondom koszonom nem, de szolok ha segitseg kell. Ez bevalhat? Nem akarok udvariatlan lenni, de szeretnek ‘egyedul vassrolni’😀


2020. dec. 4. 12:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

8

Hat mikor megkerdezi segithet e, azt mondom koszonom nem, csak nezelodok, ez eleg egyertelmu szerintem, igazabol ugyanaz amit irtal, de akkor is csak jott utanam. Pont tegnap volt ez, es eszembe jutotz, hogy elo szokott azert ez fordulni, ugyhogy gondoltam kiirom. De sajnos vissza kell menjek a tegnapiba, mert a masik uzletukbe alig volt kabat.


9

En is full kedves vagyok mindig, most hiaba mosolyognek ugye a maszk alatt, de koszonom a valaszt!:)


10

En elhiszem, hogy orul ha van vevo, es nem sertodok be nem errol van szo. Csak ha megkerdezi, hogy segithet e, es en erre azt mondom koszonom nem, akkor idegesit, ha ahogy hozzaerek a ruhahoz mar beszel. Szo szerint ez volt tegnap, nem szeretem ezt. Ha segitseg kell nyilvan szolok ugyis, de ha nem kell, akkor hagyjon nezelodni.:)

2020. dec. 4. 14:55
 12/37 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem vagy elég határozott?
2020. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, de ne jöjjön közelebb, még nem jött meg a covid-tesztem eredménye.
2020. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Inkabb nagyon kedves vagyok. Finoman utasitom el a segitseg felajanlasat, ha akarnam tudnek flegma(bb) is lenni, de ameddig velem konkretan nem azok, igyekszek en se az lenni.

Kulsore szoke hajam van, muszempillam, aranylag jo ruhak, szoval nem ugy nezek ki, mint ami nem mer mondjuk megszolalni.😁

2020. dec. 4. 20:22
 15/37 A kérdező kommentje:
Aki*
2020. dec. 4. 20:22
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez már velem is megtörtént párszor.. Cipőt próbáltam de nem volt jó nekem a többi meg nem tetszett és egymásután mutatta befele a cipőket nekem, én sem bírom az ilyen boltokat. Azóta se mentem oda mert mindig ez van :D
2020. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

13 Csak most olvasom. Jo tipp!😂


16

Teljesen aterzem... Olyan szerencsem volt, hogy masik elado volt ma, aki az ott levo fonokevel beszelgetett valami fontos dologrol, ugyhogy csak magam voltam. Megkerdeztek tetszik e mikor felprobaltam, meg fizeteskor valtottunk par szot, szoval szerencsem volt!😁

Meg be akarok szerezni majd egy kabatot, ugyhogy meg nem vagyok teljesen megmentve.😅

2020. dec. 5. 01:33
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 9-es, 8-as válasz teljesen jó. Ilyesmiket kell válaszolni, ha nagyon nyomul az eladó. Hidd el, egyáltalán nem bunkó és nem flegma válaszok ezek.

Valamint az sem különb tulajdonság ha ezerrel nyomul az eladó. Szóval emiatt nem kell aggódnod.


A mosoly és a kedves hang pedig a maszkon is átjön. :) ez se aggasszon.


Ez bolt. Érted vannak. A vevőkért. Ne szorongani menj be, hanem élvezni a nézelődést, vásárlást.

2020. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, azt ugye tudod, hogy kb. bármilyen normális márkának a kabátját megveszed az jó 3 évig...? :D A Zarás kabátomat több mint 4 éve hordom, és ugyanúgy jol néz ki, plusz ott egy árva lélek sem tapad rám. Ráadásul még nem is hasonlítanak a ruhák a Mayo Chixben lévőkhöz. Tiszt a nyert ügy.
2020. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
52%
A Kérdező leírta, hogy neki csak ez a 2 márka az opció, annak ellenére, hogy embernek nincs róla jó véleménye. Én sem értem miért ragaszkodnak még egyesek ezekhez a Kelet-Európai márkákhoz. De hát ízlések és pofonok. Én is szívesebben preferálom a fast fashion-t.
2020. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!