Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap délután láttam a...

Tegnap délután láttam a városban az utcán egy férfit combtőig is alig érő fehér minisortban. Mi vihet rá egy férfit arra, hogy egy ennyire rövid és ráadásul fehér sortban menjen ki az emberek közé?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 03:04
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Ne cikizzetek mar szegényt
2020. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

51.

Nem sértő a kérdés, inkább meglepő hogy lehet valamiről normálisan beszélgetni.

Valójában nem lenne semmi gond ha mindenki emberhez méltóan viselkedne.

2020. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Nem cikizésből kérdeztem csak érdekelt, hogy konkrétan gyártanak e ilyen rövid biciklis nadrágot férfiaknak vagy csak egy sima shortot vett e fel.

Azt meg, hogy bevág e azért kerdeztem, mert én nőként nem tudnek ilyen rövid naciban biciklizni, mert folyton igazgatnám. Pusztán kíváncsi voltam, nem tudom, hogy ebben mi a bántó.


A kérdező viszont tényleg direkt provokálja csórikámat, holott olvashatta, hogy agresszív természetű alapból, nem kell meg tovább szekírozni.


48as voltam

2020. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Én nem provokálom, csak tudni szeretném, hogy valóban okkal büszke-e a futóműveire. Ha tényleg olyan tökéletes lépegetőkön jár, akkor üsse kő, nagy kegyesen engedélyezem neki a szuperrövid sortok viselését. De csak kivételesen neki.
2020. jún. 25. 13:58
 55/58 anonim ***** válasza:

Már miert kene neki a te engedélyed, ahhoz hogy felvegye amit akar.


Megjegyzem, ha a 100 kilós hölgyek felvehetik (ami nem epp gusztusos látvány, de ők jol érzik magukat benne, ergo nem baj), akkor ő is, mindegy hogyan néz ki.


Erről beszélek, direkt provokálod.

2020. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha kíváncsi vagy és normális hangnemben érdeklődsz akkor én is tudok szalonképes lenni.

Amúgy 26 éve testépítek tehát nem rosszak a futóműveim.

2020. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

48-as, nem rad irtam, hogy cikized hanem a kerdezore.

Te teljesen normális es korrekt vagy

2020. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Jajj, 18-as kislány, boldogítanak téged azzal hogy nem egyezik a véleményünk több témában és az neked fájó?!

Nagyon tudlak sajnálni.

2020. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!