Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap délután láttam a...

Tegnap délután láttam a városban az utcán egy férfit combtőig is alig érő fehér minisortban. Mi vihet rá egy férfit arra, hogy egy ennyire rövid és ráadásul fehér sortban menjen ki az emberek közé?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 03:04
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt, hogy hordtam ilyen rövidet, mivel a combom tetején volt egy műtéti seb, nem látszott ki, de így szellőzött csak. Tuti rosszul esett volna egy ilyen reakció.
2020. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

"És fehéret is többnyire a nők hordanak."


Na ez újdonság....35 éves férfi létemre van fehér pólóm és fehér farmerem is...

2020. jún. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Paraszt
2020. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

A meleg, kedves barátom a meleg ami rá vesz egy férfit arra hogy ne térdig érő függönybe bagyulálja magát 30 fokban.

A fehér pedig köztudott , hogy taszítja a meleget.

A te logikáddal én is kiírhatnám, hogy képzeljétek tegnap láttam egy nőt térdig érő gatyában pont amilyeneket a pasik szoktak viselni..

2020. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
32%

Szerinted csak az a normális aki térdig érő “egyenruhákba” rohad nyáron mert akkor felel meg az idegenek előtt??

Ez tipikus begyöpösödött buta gondolkodás.

Nehogy már csak azért mert férfi valaki azért kötelező jelleggel úgy öltözzön mint a többi rettegő birka.

A nőknek több eszük van ezen a téren az biztos.

2020. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Szia harisnyás férfi! Már vártalak! Rád ismerek a szóhasználatodról. Rettegő birkák, egyenruha, térdig érő függöny, begyöpösödött stb. Mikor unod már meg a minisort propagálását? Azért, mert neked a fél shegged kint lóg a sortodból, azt hiszed, menő vagy? Még csak szexi sem vagy. Egy öreg bohóc vagy, akin röhögnek az utcán a háta mögött.
2020. jún. 24. 17:40
 37/58 anonim ***** válasza:
91%

Szokott hülyeségeket irni a harisnyas ferfi, de most az egyszer korrekt es teljesen igazat ir.

Itt most te vagy a bunko paraszt

2020. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
31%

Szia rettegő igazi férfi kérdező!


Én is megismerlek mert a te fajtád az aki azt hiszi hogy egyenruhában van akkor igazán férfi..

Már vártam az ilyen kisfiús megnyílvánulást egy rövidnadrágos férfi miatt , tudod ezen csak az ilyen kis butus fiúkák akadnak fenn és még szánalmasan ki is írják ide hogy szítsák a hangulatott az összes többi férfival!

Szánalmas vagy kisfiú, tudod?

És az meg a legnagyobb gáz részetekről, hogy csak akkor érzitek magatokat férfinek ha az egyenruhátokban vagytok.

Egy valóban férfias férfi bármit felvehet.


37!


Szoktam hülyeségeket írni? Most meg egyetértesz velem?

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy most jöttél rá mennyi buta ember van itt körülötted!

Én az olyanok szemében vagyok nem kívánatos személy akik sablonkövetőek és ezen felfogásuk miatt nem látnak méternél tovább, egymásnak és az idegeneknek akarnak megfelelni mert azt hiszik ettől kesznek férfiak.

2020. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%

38-as: Cilinke... Kezdj valamit a komplexusoddal végre. Olvasd el még egyszer a 37-es választ, és próbáld meg értelmezni. A legtöbben fejmagasságban lef**suk, mit hordasz, te meg folyamatosan vergődsz, mint légy a chemotoxtól. Nem vagyunk se pro, se kontra az ízléseddel. Az állandó hisztijeiddel van a nagyobb baj... Gyártod a provokatívabbnál provokatívabb kérdéseket. Hidd el: Ha kicsit visszább vennél, nem lennél annyira ellenszenves. Utolsó kulturált bejegyzésem volt hozzád.


Kérdező: Felettébb kíváncsivá tettél... Mindenkibe beleálltok a haverjaiddal, akik eltérnek az átlagtól? Most ilyenekre gondolok hogy mondjuk hagyományos rapperbe, rockerbe, hasonlókba is beleköttök? Mert a helyetekben én nem tenném. Csúnya balesetek történhetnek bizonyos típusok esetében (nyilván nem a kérdésedben említett típussal kapcsolatban).

2020. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért vagy nemkívánatos személy, mert egy hagyományos ferfi sztereotípiáktól eltérő ruhadarabot viselsz, hanem mert agresszívan próbálod rákenyszeríteni a viselését a többi férfira és leszólsz mindenkit aki "hagyományosan" öltözik.🙄


Értem én, hogy sokszor megbántottak a kérdezőhöz hasonló parasztok, de arra nem a mégnagyobb parasztság a neten a válasz.

2020. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!