Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap délután láttam a...

Tegnap délután láttam a városban az utcán egy férfit combtőig is alig érő fehér minisortban. Mi vihet rá egy férfit arra, hogy egy ennyire rövid és ráadásul fehér sortban menjen ki az emberek közé?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 03:04
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

39!

Elolvastam! És? Válaszoltam is rá.

40!

Egyszer szóltak csak be, az is megbánta...

Én nem megsértődök hanem ütök.

Ilyen típus vagyok, hirtelen haragú nincs türelmem a szánalmas magukat tökéletes férfinek gobdoló suttyókhoz.

2020. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Akkor Cilinke nőj fel végre a büdös p**sába!
2020. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
91%

#41

Nem érze, mièrt kell ilyen agresszívnak lenned. Igen, mem szép dolog, hogy beszólnak neked, de amit csinálsz az kulturált emberhez nem méltó.


Kepzeld engem is sokszor megszólnak, mert nagyon színes, vimtage stílusom van, mellé pink hajam és műkörmöm+nyáron és tavasszal csak mezítláb járok, mert nek ez kényelmes és ezek tetszenek.

De nem bàntok senkit sem, amiért megszól a stílusom miatt, hiszen elég feltűnő és eltér az átlagtól.


Az agresszív viselkedéseddel csak rontasz a helyzeteden

2020. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

Oké, cilinke! Addig is szívd ki az orromból a velőt...


43.

Tehát szerinted csöndben tűrjek..?!

Ez nem én vagyok.

Ne bántsak senkit? Engem miért bántanak.

Részemről ennyi lenne..

2020. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Majd te az enyémből, Cilinke! Te agyhalott stukkercsászár! :D
2020. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Minisortos harisnyás férfi! Ma hány centis sortocskában feszítesz? Meddig ér a sortod?
2020. jún. 25. 10:37
 47/58 anonim ***** válasza:
Ma nincs rajtam mert dolgozom, de tegnap biciklizéshez vettem fel rövidnadrágot, utólagos engedelmeddel, ami combközéptől 6-7 centire ért feljebb.
2020. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Árulnak ilyen rövid biciklis gatyát 😮

En még nőkön sem láttam olyan rövid biciklis nadrágot, pedig édesanyám triatlonozik, ezt most nem piszkálásból írom.

Amúgy nem zavar bicajozás közben, nem vág be, szorít stb?

2020. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Tudom van olyan bringás gatya is csak abba belesülök...

Hát, én pont tegnap találkoztam lányokkal akiken még az enyémnél is rövidebb volt.

Bevág e? Őszintén szólva ekkor nem azzal foglalkozok.

2020. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Combközéptől 6-7 centit feljebb ért? Annak szinte nem is volt szára. De legalább jó lábaid vannak, ha már ennyire szívesen közszemlére teszed őket? Legalább formásak?
2020. jún. 25. 13:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!