Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap délután láttam a...

Tegnap délután láttam a városban az utcán egy férfit combtőig is alig érő fehér minisortban. Mi vihet rá egy férfit arra, hogy egy ennyire rövid és ráadásul fehér sortban menjen ki az emberek közé?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 03:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint mégiscsak eszedbe jutott, mert én nem erre utaltam...

Az ő identitása meg nem a ti dolgotok. Amíg közszemérem sértést nem követ el, addig szíve joga olyan ruhát felvenni amilyen neki tetszik, amilyenben jól érzi magát.

Amúgy őszintén nem értem, hogy a heteró férfiak miért foglalkoznak ennyit a melegekkel?! Ők az ég világon semmit nem ártanak nektek, semmit nem vesznek el tőletek, nektek nem lesz jobb attól, hogy nekik rosszabb. Még örülhetnétek is neki,hogy több nő marad nektek, meg férfiasabbnak látszotok mellettük. De nem, mert nektek folyamatosan szidni kell őket, meg beszólni nekik, meg elnyomni őket, nehogy véletelenül békében boldogan élhessenek egymással.

2020. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
11-es, Te mi vagy? Melegjogi aktivista?
2020. jún. 9. 09:58
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, de gusztustalan vagy kérdező.

Nem a te dolgod, hogy ki mit vesz fel, mi kozod van hozza? Neked jol esne ha bármi miatt így csamcsognanak rajtad? Szánalmas 🤢

2020. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Ti is csak csíra nyomorékok vagytok, csapatba verődve erősnek gondoljátok magatokat, egyedül meg egy madártól is berezeltek. A magad fajtákat szoktam leanyázni jól érthetően, helyreállítani a kis egóját.
2020. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
Hú, de félek tőled. Mindjárt lerágom az összes körmöm riadalmamban. Ha egyedül lettem volna, akkor is beszóltam volna a srácnak. Kb. így: "Figyi, haver, véletlenül rossz helyre nyúltál a szekrényben, amikor öltöztél. A barátnőd sortját vetted fel."
2020. jún. 9. 10:14
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a gyerekes acsarkodásod?
2020. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Miért véded annyira, talán Te is hasonszőrű vagy, Te is szoktál miniben szambázni az utcán?
2020. jún. 9. 11:36
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan a hozzátok hasonló sekélyes, bigott plázalibák nevelik ki "A harisnyás férfihoz" hasonlókat akik aztán itt boldogítanak minket Gyakorin mert próbálnak visszavágni.


Ítélkeztek mások felett és tesztek rá magasról, higy ez nekik rosszul esik. Anno Magnum idejében minden divatoló férfi ilyet hordott és nem mind volt meleg. Egyáltaláne miért zavar téged, hogy más mit visel, hogyan nèz ki. Addig amíg nem egy szál faxban mászkal az utcán semmi jogod elítélni.


És mielőtt rákaezdesz nem vagyok férfi és sortot sem hordok, csak veled ellentétbe szorult belém némi empátia és van gerincem.


20/L

2020. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy és megrögzött maradi kolostorszökevény vagy. Azért mert vmi nem tetszik, nincs jogot mást fikázni. Ha meg csapatba verődve teszed, az a nyápic, beszari énedet bizonyítja!
2020. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egyedül lettem volna, akkor is beszóltam volna a srácnak." Tudjuk. Amugy is igy szoktad.

Egyszer majd valaki ugyis beleteszi az oklet az arcodba.

2020. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!