Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap délután láttam a...

Tegnap délután láttam a városban az utcán egy férfit combtőig is alig érő fehér minisortban. Mi vihet rá egy férfit arra, hogy egy ennyire rövid és ráadásul fehér sortban menjen ki az emberek közé?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 03:04
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Valamelyik minisortos combmutogató majd jól lever egyszer engem? Hát az érdekes lenne.
2020. jún. 9. 12:59
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Remélem is, hogy lever. Az ilyen retardált kolostori szökevényt mint te.
2020. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Jaj, de félek. Menten bekakkantok.
2020. jún. 9. 13:19
 24/58 A kérdező kommentje:
Miért nem fogjátok fel, ti nyomoronc combmutogatók? A meztelen férficomb nem utcára való látvány. Ne vegyen fel senki az utcára meztelen combokat. Az utcán normálisan kell kinézni. És a meztelen férficomb nem is harisnyába való. Oda csak a nők combja való. Tehát még egyszer összefoglalva: meztelen férficombokat ne hurcoljunk se utcára, se harisnyát ne cibáljunk fel rájuk. Mindkettő beteg dolog.
2020. jún. 9. 13:22
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de az, hogy szerinted mi nem való valahova nem számít semmit. Majd akkor te nem veszel sortot az utcára, de nehogy már a te értékrended határozza meg más ruháit.
2020. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekek ez a harisnyás elmebeteg,hagyjatok a francba megint unatkozik szegenyke

Mi a baj egy férfi combbal? Nekik is van ahogy a nőknek is, nehogy elvard mar, hogy nyaron megrohadjanak mert neked nem tetszik a rovidnadrag lol

Joguk van hozza pusza

2020. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
28%
Ízléstelen volt mindkettő, a kérdező is, meg a gatyás is. Ennyi :)
2020. jún. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező szerintem ugyanaz a troll, aki általában a jelenleg demonstrálttal szöges ellentétben álló nézeteket vall és fikázza a bermudát hordó “hiú fiúkák”-at, akik “egymás fénymásolatai” és felismerhető e szófordulatokon kívül az agressziójáról ami ebben a kérdésben írt kommentjeiben leplezi le :D
2020. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Oké gyerkek, popcorn és XXL kóla fellőve. :D
2020. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
96%

"Az utcán normálisan kell kinézni."

Kezdjük a normális viselkedéssel: nem szólunk be a másiknak az öltözéke miatt akkor sem, ha nem passzol az ízlésünkhöz, és főleg nem kezdjük el miatta követni.

2020. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!